Crash Bandicoot On the Run

Crash Bandicoot zmierza na urządzenia mobilne!

Fani Crasha Bandicoota nie mają ostatnio powodów do narzekań. Rok temu swoją premierę miało świetne Crash Team Racing Nitro-Fueled, trochę wcześniej Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, a nie tak dawno temu zapowiedziano Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Teraz więc pora na darmową grę mobilną.

Crash Bandicoot: On the Run! zapowiedziane

Jak to na grę mobilną przystało, zwiastun w większości pokazuje nam nie samą grę, lecz fajnie wyglądającą animację, która na dobrą sprawę nie ma nic wspólnego z rozgrywką. I choć strasznie drażnią mnie tego typu zagrania ze strony producenta/wydawcy to tu wyjątkowo odpuszczę, bo po pierwsze: filmik jasno nas informuje o tym, że jest to „not actual in-game footage” a po drugie, zwiastun jest całkiem nieźle wykonany i dostarcza nam kilku kluczowych informacji o samej rozgrywce.

Na końcu zwiastuna możemy nawet obejrzeć kilka sekund z rzeczywistej rozgrywki Crash Bandicoot: On the Run! i jak mogliśmy się domyślić, jest to typowy przedstawiciel runner games. Nie przepadam za tego typu grami, ale akurat ten typ rozgrywki wydaje się pasować do serii Crash Bandicoot, więc ja dam tej produkcji szansę.

Czym wyróżnia się Crash Bandicoot: On the Run! na tle konkurencji?

Przede wszystkim, uroczym i lubianym uniwersum co zapewni nam nie tylko znanych bohaterów, ale i antybohaterów czy kultowe już poziomy. Dodatkowo Crash Bandicoot: On the Run! będzie mieć tryb wieloosobowy, co nie jest raczej standardem w innych mobilnych grach „bieganych” i może być to całkiem ciekawym wyróżnikiem tego tytułu na tle konkurentów.

Na plus samej Crash Bandicoot: On the Run! należy też zaliczyć całkiem ładną i kolorową oprawę graficzną, ale na ostateczną ocenę przyjdzie nam poczekać do premiery samej gry. Nie mogę też przejść obojętnie obok faktu, że gra powstaje w studiu King, które ma ogromne doświadczenie w tytułach mobilnych, co dodatkowo napawa optymizmem, jeśli chodzi o ostateczną jakość mobilnego Crasha.

Jeśli Crash Bandicoot: On the Run! również Was zainteresowało to miło mi powiadomić, że wystartowała już bezpłatna wstępna rejestracja na Androidzie i iOS. Gra nie jest jeszcze dostępna, ale dzięki wspomnianej rejestracji zaraz po pojawieniu się Crash Bandicoot: On the Run! na rynku, natychmiast dostaniemy powiadomienie — a wraz z nim specjalny skin do gry. Nic tylko się rejestrować ;)