manta mid06

Chcesz tablet Manta PowerTab X MID06? Rozśmiesz mnie

manta mid06

Druga rocznica powstania Tabletowo.pl (dzięki wszystkim za życzenia! ;)) to nie tylko swego rodzaju moje osobiste święto, ale przede wszystkim Wasze, Czytelników, bez których istnienie portalu by nie miało sensu. Z tego właśnie powodu nie mogło się obyć bez konkursu w ten szczególny dzień.

Z racji tego, że ostatnio mam tak wiele spraw na głowie i nie wiem w co mam ręce włożyć, żeby nie robić sobie dodatkowej roboty, zadanie konkursowe będzie bardzo proste i nieco Was ograniczające. A do wygrania, tym razem, tablet Manta PowerTab X MID06, który testowałam jakiś czas temu.

Zadanie polega na napisaniu czegoś śmiesznego o tabletach (mogą być też tematy okołotabletowe, producenci, aplikacje, itp.). Forma dowolna – anegdotka, wierszyk z rymami częstochowskimi, wszystko mi jedno. Warunek: tekst ma mieć maksymalnie tysiąc znaków bez spacji (dłuższych brać pod uwagę nie będę) i ma być napisany z jajem.

Z racji tego, że sesja w pełni, ktoś musi mnie trochę porozśmieszać – padło na Was ;) Oczywiście wygra ta osoba, której uda się to najlepiej. Zadanie jest o tyle trudne, że nie znacie mojego poczucia humoru ;)

Konkurs trwa do niedzieli włącznie (tj. 10.06.2012). Zgłoszenia przysyłajcie na adres mejlowy konkurs(małpka)tabletowo.pl. Ogłoszenie wyników w środę, 13.06.2012 w godzinach wieczornych.

Powodzenia!

_ _ _

Wiem, że nagroda może nie jest pierwsza klasa, ale jeśli cierpliwie poczekacie i będziecie do nas zaglądać, niebawem doczekacie się rywalizacji o naprawdę interesujący sprzęt z Tegrą 3!

Robię wszystko, co w mojej mocy, by konkursów było coraz więcej. Ale to, jak wiecie, nie zależy tylko i wyłącznie od moich chęci…