Cena Microsoft Surface będzie się zaczynała od... 830 euro? (aktualizacja) - Tabletowo.pl

Cena Microsoft Surface będzie się zaczynała od… 830 euro? (aktualizacja)

Dołącz do dyskusji 0

„A łyżka na to >niemożliwe<” – pierwsze zdanie, jakie przyszło mi na myśl, gdy zobaczyłam newsa mówiącego o prawdopodobnych cenach Microsoft Surface. Od momentu, w którym koncern z Redmond zaprezentował światu swoje urządzenie wiadomo było, że będzie drogo – ale aż tak? Szwedzki sklep internetowy, Webhallen, umieścił urządzenie w swojej ofercie. Wynika z niej, że cena Microsoft Surface będzie się zaczynała od 830 euro (w przeliczeniu z koron szwedzkich).

Koszt poszczególnych wariantów Microsoft Surface – według wspomnianego sklepu – ma się przedstawiać następująco:
– Windows 8 RT i 32GB pamięci: 830 euro,
– Windows 8 RT i 64GB pamięci: 1180 euro,
– Windows 8 Pro i 64GB pamięci: 1540 euro,
– Windows 8 Pro i 128GB pamięci: 1900 euro.

Internet jest wielki i potrafi przyjąć wszystkie plotki, które tylko się pojawią. Czy jest to jedna z tych informacji, które zostały wyssane z palca, a sklep, w ofercie którego pojawiły się tablety Microsoftu, chce zaistnieć dzięki zainteresowaniu świata tym urządzeniem? Niewykluczone, ale wszystko stanie się jasne dopiero w momencie, w którym Microsoft zabierze głos w tej sprawie.

Przypomnę tylko, że premiera Windows 8 nastąpi 26. października 2012 roku. Wtedy też na półki sklepowe powinny trafić tablety Microsoft Surface, których koncern z Redmond chce sprzedać – jak zapowiadał Ballmer – miliony. Więcej na temat samego tabletu dowiecie się z tego wpisu.

Tabletowo.pl Cena Microsoft Surface będzie się zaczynała od... 830 euro? (aktualizacja) Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Aktualizacja (via):

Głos zabrali przedstawiciele sklepu Webhallen. W komentarzu do całej sprawy możemy przeczytać, że klienci wykazują bardzo duże zainteresowanie możliwością dokonania zakupu w przedsprzedaży i to był właśnie powód zaoferowania tabletów Microsoft Surface w wysokiej, wstępnej cenie – by można było je już zamawiać. Szczerze przyznają również, że nie otrzymali żadnego oficjalnego cennika urządzeń od Microsoftu. A wszyscy, którzy dokonali zamówienia, mogą się spodziewać korekty ceny po ostatecznej premierze Surface.

Dzięki Marek za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona