Cena Asusa Eee Pad Transformer 2 ujawniona - Tabletowo.pl

Cena Asusa Eee Pad Transformer 2 ujawniona

Tabletowo.pl Cena Asusa Eee Pad Transformer 2 ujawniona Ciekawostki Nowości

Trwający obecnie miesiąc to niewątpliwie jeden z najlepszych okresów bieżącego roku dla wszystkich osób, które śledzą nowinki na rynku technologicznym. Dziś (tj. 4 października) poznamy iPhone’a 5 i iOS 5, a 11 października – Androida Ice Cream Sandwich. Do tego wszystkiego brakuje nam jeszcze najnowszej jednostki nVidii – czterordzeniowej Tegry 3 Kal-El, na temat której ostatnio zostały ujawnione szczegóły (więcej tutaj). Czekając na premierę pierwszych tabletów z AICS i Tegrą 3 na myśl przychodzi Asus Eee Pad Transformer 2 (o nazwie kodowej TF201), czyli następca jednego z najpopularniejszych w Polsce tabletów. Dziś poznaliśmy cenę urządzenia. Bynajmniej nie oznacza to, że tablet doczekał się oficjalnej prezentacji…

DigiTimes donosi, że Asus nie zamierza rywalizować na rynku tabletów polityką niskich cen. Co więcej, na chwilę obecną nie ma w planach żadnej obniżki cen modelu Eee Pad Transformer. Interesująca jest jednak inna informacja. CEO firmy, Jerry Shen stwierdził, że cena Asusa Eee Pad Transformer 2 będzie wynosiła 499 dolarów (będzie droższy od swojego poprzednika).

Wydawać by się mogło, że ostatnie wydarzenia na rynku tabletów (wyprzedaż HP TouchPad, a także obniżka cen BlackBerry Playbook i HTC Flyer do 299 dolarów) będą zapowiedzią obniżek cen u pozostałych producentów. Niestety, nie u Asusa.

Eee Pad Transformer 2 ma zostać zaprezentowany wkrótce i trafić na rynek rzekomo jeszcze w tym roku. Na liście jego parametrów technicznych nie powinno zabraknąć 10,1-calowego ekranu, czterordzeniowej Tegry 3 oraz Androida Ice Cream Sandwich.

Asus w 2011 roku planuje sprzedać 1,5-2 milionów tabletów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona