Ważne

iOS 5 zadebiutuje 4 października wraz z iPhonem 5? Apple rozsyła zaproszenia

Koncern Apple rozesłał do dziennikarzy zaproszenia na konferencję prasową, której tematem przewodnim będzie… iPhone 5, dobrze się domyślacie. Wskazuje na to mówiący wiele napis na zaproszeniu “Let’s Talk iPhone”. A skoro czeka nas premiera kolejnej generacji smartfona Apple, to pewnie i najnowszej wersji systemu operacyjnego – iOS 5, który przeznaczony jest także na interesujące nas urządzenia – iPady.

iOS 5 został zapowiedziany 6 czerwca bieżącego roku. Po udostępnieniu pierwszej bety systemu, który wprowadza niekończącą się listę nowości (o których przeczytacie tutaj), Jarek przyjrzał się najnowszej wersji platformy – jego wrażenia po pierwszych 24 godzinach użytkowania pierwszej bety iOS 5 znajdziecie tutaj. Ale wszelkie dotychczasowe bety przechodzą już w zapomnienie, bowiem wiele wskazuje na to, że już niebawem oficjalnie zadebiutuje wersja końcowa systemu.

Konferencja prasowa Apple będzie miała miejsce 4 października. Będzie to pierwsze wydarzenie prowadzone przez Tima Cooka, nowego CEO Apple. Jestem bardzo ciekawa jak wypadnie w nowej roli – zwłaszcza, że Jobs zawsze hipnotyzował na scenie i świetnie radził sobie z przedstawianiem nowych produktów. Choć wcale bym się nie zdziwiła, gdyby Jobs wyskoczył na scenę i wziął sprawę w swoje ręce ;-)

źródło

Komentarze

 • Blondiseba

  No to teraz czekamy już wpisałem w kalendarz przypomnienie aby aktualizowac iPada:)

 • Lost

  Ten dzień, to będzie również najprawdopodobnie premiera iCloud. Synchronizacja w chmurze, wraz z 5GB darmowej przestrzeni dla każdego użytkownika iPada.

 • Tadek

  wow, to juz bedzie mozna wreszcie bluetoothem wymieniac sie z kumplami fotkami/mp3kami? Czy musze czekac na iOS v 6?

  • Katalizator

   Ten feature pewnie bedzie w iPhone7

  • mico

   Jeśli w ogóle interesuje Cię ten ficzer, to znaczy że jesteś niedojrzałym gimnazialistą, który zazdrości, bo prawdopodobnie nie stać Cie na apple.
   Prawidzi PRO power userzy uzywają wyłącznie urządzeń appla, które synchronizują przez chmurę lub domowe wifi, a nie jakiegoś tam wieśniackiego bluetootha i dla nich problem przesłania czegoś przez bt nie istnieje. a do kolegi czy dziewczyny / żony wysyłają mailem… oczywiście tylko te typy plików, które ios łaskawie pozwoli im wcześniej gdzieś zapisać a potem wysłać.

   • agn

    fajnie ze jesteś pro power userem, i stać Ciebie na apple. Teraz jesteś gość :) Nie to co my buraki. Jakie z nas wsióry biedne ze musimy sie poniżać stosując bluetooth.

    należysz do niewielkiej i wąsko myślącej grupy ludzi myślących portfelem :) nie bedziesz smarować chleba nożem, bo wolisz smarowac palcem i znajdziesz na to milion potwierdzeń :)

    ehh po co ja sie wysilam :(

 • jankov

  Przegląd nowych ficzerów iOS:

  http://www.youtube.com/watch?v=Gq-e0getf4M

  … z przymrużeniem oka oczywiści. ;)

 • rootpl

  @Jankov Świetny filmik :D Aahaha ubawiłem się co nie miara :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona