Chcesz zmienić dotychczasowego smartfona na zeszłorocznego flagowca Samsunga? Lepszej okazji jeszcze nie było! | Tabletowo.pl

Chcesz zmienić dotychczasowego smartfona na zeszłorocznego flagowca Samsunga? Lepszej okazji jeszcze nie było!

Dołącz do dyskusji 0

Nieco wcześniej mogliście przeczytać na naszych łamach opinię Krzyśka na temat Samsunga Galaxy S8 po roku intensywnego użytkowania. Tak się akurat złożyło, że w kilku sklepach elektronicznych trwa właśnie akcja promocyjna, w ramach której można otrzymać zwrot 400 złotych przy zakupie jednej z wersji zeszłorocznego flagowca, dzięki czemu można je kupić w naprawdę świetnych cenach. Jeśli ktoś myślał nad zakupem Galaxy S8 lub Galaxy S8+, chyba właśnie nadszedł ten moment. Dodatkowo, decydując się na odsprzedaż swojego dotychczasowego smartfona, można zyskać jeszcze więcej.

Wiele mówi się na temat opłacalności kupowania Galaxy S9 / Galaxy S9+ w obliczu względnie niewielu zmian, jakie zaszły względem Galaxy S8 / Galaxy S8+. Wcale nie dziwię się osobom, które aktualnie szukając flagowca dla siebie, patrzą w stronę właśnie zeszłorocznego urządzenia koreańskiego koncernu, a nie tegorocznego. Zwłaszcza, że różnica w cenie pomiędzy tymi dwoma generacjami jest naprawdę spora – w oficjalnej dystrybucji wynosi ok. 800 złotych w przypadku obu modeli (2798 złotych vs 3598 złotych – S8 vs S9 oraz 3198 złotych vs 3998 złotych – S8+ vs S9+).

Jeśli zatem podchodzicie do tematu dużo rozsądniej (czytaj: dbacie o domowy budżet lub żony ledwo przymykają oko na Wasze zachcianki wymiany telefonu), trwająca promocja może Was zainteresować. Dzięki niej otrzymacie 400 złotych zwrotu, kupując w wybranych sklepach Galaxy S8 lub Galaxy S8+. Dzięki temu ostateczne ceny obu flagowców przedstawiają się następująco:

Jak to zrobić? Sprawa jest bardzo prosta i składa się z trzech prostych kroków:
1) kup Galaxy S8 lub Galaxy S8+ w sklepach, w których trwa akcja promocyjna, tj. (za regulaminem): RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Saturn, Neonet, Komputronik, x-kom, Samsung Brand Store, Vobis, matrixmedia, Morele.net, Redcoon, Auchan i Max Elektro,
2) zaloguj się do aplikacji Samsung Members w sekcji Korzyści i odbierz kod do wypłaty gotówki (co ważne, kod jest dostępny po 30 dniach od pierwszego uruchomienia telefonu),
3) w bankomacie Euronet wprowadź kod i odbierz 400 złotych.

Promocja trwa od wczoraj (tj. 20.04.) do końca przyszłego tygodnia (tj. 29.04.2018) lub do wyczerpania puli przeznaczonej w ramach tej akcji cashback. Wszystkie szczegóły znajdziecie oczywiście w regulaminie.

Co ważne, akcja łączy się z prowadzoną od kilku tygodni promocją odkupu, w ramach której można odesłać swojego dotychczasowego smartfona i otrzymać za niego… no właśnie, kwota zależna jest od modelu posiadanego telefonu, jego stanu i jeszcze kilku innych zmiennych (wyceny możecie dokonać tutaj). W teorii maksymalnie można otrzymać 1720 złotych za stary telefon, w rzeczywistości jednak jest to trudne do osiągnięcia. Warto pamiętać, że już na wstępie otrzymujemy 250 złotych zwrotu od Samsunga.

Sprawdziłam na swoim przykładzie: wyceniłam ponad półrocznego Huawei Mate 10 Pro w stanie bardzo dobrym (bo ma jedną ryskę na ekranie), pozytywnie spełniającym wszystkie kryteria i wyszło mi, że mogę za niego otrzymać 1262,92 zł (pamiętajmy jednak, że to wstępna wycena – ostatecznej dokonuje pracownik serwisu). Gdyby jednak wycena była zbliżona do pierwotnej (choć wciąż niższej niż można znaleźć na portalach aukcyjnych – to warto zaznaczyć!), kupując Galaxy S8+ za 3198 złotych, w rzeczywistości kosztowałby mnie ok. 1250 złotych.

Czy się to opłaca, czy nie, pozostawiam Waszej ocenie. Jednego jestem pewna: sam cashback 400 złotych jest opcją wartą pod uwagę, zwłaszcza, gdy ktoś aktualnie planował kupić Galaxy S8 lub Galaxy S8+.

źródło: Samsung; regulamin; Dzięki Maciek za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona