Call of Duty Warzone
Call of Duty Warzone

Od dziś w Call of Duty: Warzone zmierzy się nawet 200 graczy jednocześnie!

Chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Call of Duty: Warzone nadal cieszy się na całym świecie niesłabnącą popularnością. W darmową grę Activision grają dosłownie miliony, ale nie oznacza to, że twórcy spoczęli na laurach — Infinity Ward nadal aktywnie wspiera Call of Duty: Warzone przy pomocy nowych sezonów.

Czwarty sezon Call of Duty rozpoczęty!

Pora rozpocząć czwarty sezon darmowego Call of Duty: Warzone i płatnego Call of Duty: Modern Warfare. Jak możemy przeczytać na specjalnym blogu Activision, głównym daniem aktualizacji jest (zapowiadane już od jakiegoś czasu) zwiększenie maksymalnej liczby graczy podczas jednego meczu ze 150 do aż 200!

Nie jest to może jakiś rekord w historii gier komputerowych, ale trzeba przyznać, że mało gier z gatunku battle royale może pochwalić się bitwami aż na taką skalę. Na razie w 200 osób pogramy jedynie w trybie czteroosobowych drużyn, ale nie zdziwię się, jeśli w niedalekiej przyszłości się to zmieni.

Nie samym battle royale gracz żyje

Oczywiście zwiększenie limitu graczy na jednej mapie to nie jedyna nowość — do Call of Duty: Warzone zawitał również nowa broń Rytec AMR, a także tryb Juggernaut Royale. Dla posiadaczy Call of Duty: Modern Warfare czeka również nowa mapa do gry wieloosobowej, a także nowy operator — Roze.

Za jakiś czas spodziewać się możemy kolejnych nowości — aktualną roadmapę znajdziecie poniżej:

Najnowszą aktualizację do Call of Duty: Warzone można już pobierać na wszystkich dostępnych platformach. Na mojej konsoli oznaczało to pobranie aż 30 GB danych! Myślę jednak, że fani Call of Duty zdążyli się już do ogromnych paczek aktualizacji przyzwyczaić ;)

Nie wiem jak Wy, ale ja już chyba wiem, w co będę grał dziś wieczorem.