Call of Duty Mobile

Call of Duty: Mobile odpalicie też na… PC

Skusicie się?

W zeszłym tygodniu przetestowałem dla Was Call of Duty: Mobile na swoim smartfonie z Androidem i podzieliłem się swoimi wrażeniami. Teraz wszyscy chętni mogą zagrać w mobilnego CoD-a nie tylko na iOS i Android, ale także na… PC!

Wszystko za sprawą oficjalnego emulatora Gameloop, który jest wspierany przez samych twórców Call of Duty: Mobile i PUBG: Mobile (które, tak na marginesie, również ma wersję na PC poprzez emulator) – Tencent Games. Dlaczego warto wybrać akurat ten emulator? Głównie za sprawą bardzo dobrego wsparcia i praktycznie zerowej konfiguracji — tak naprawdę wystarczy tylko zainstalować program… i grać. Dodatkowo emulator pozwala nam na zmianę rozdzielczości i samej jakości grafiki — możecie zdziwić się, jak dobrze wygląda Call of Duty: Mobile na desktopie — jakkolwiek głupio to brzmi. ;)

Reklama

Pierwsze wrażenia graczy są takie, że grę (w sumie bez żadnych zaskoczeń) bardzo dobrze obsługuję się przy pomocy klawiatury i myszki — w końcu to Call of Duty. Niestety psuje to balans gry na smartfonach, bowiem nie ma rozgraniczenia na osoby grające na Androidzie czy iOS z tymi, co grają na komputerach wyposażeni w mysz i klawiaturę. Sytuacja ta ma się jednak zmienić na dniach przy pomocy nadchodzącej aktualizacji. Samo Call of Duty: Mobile cieszy się ogromną popularnością na świecie — nie inaczej jest z wersją emulatorową, którą już teraz w chwili, gdy piszę ten artykuł, pobrało już grubo ponad milion osób.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się Call of Duty: Mobile. Jest to zapis rozgrywki z Xiaomi Mi 9 SE — niestety bez dźwięku:

Jeśli chcecie pobrać i sprawdzić Call of Duty: Mobile, możecie to zrobić z tej strony — oczywiście w pełni bezpłatnie.

Instalacja jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić większych problemów. Wersja emulatorowa nie ma oficjalnych wymagań sprzętowych, ale nawet te słabsze komputery bez problemu powinny poradzić sobie z tą produkcją.

Przypominam również, że Call of Duty: Modern Warfare ma premierę 25 października 2019 roku na PC, PlayStation 4, a także Xbox One. Nasze wrażenia z wersji beta znajdziecie tutaj, a także tutaj.

Call of Duty: Mobile to (o dziwo) nie wydmuszka

A czy Wy sprawdzicie Call of Duty: Mobile na swoich PC?

Źródło: AndroidAuthority