Nowość: Błyskawiczne doładowania w Orange na kartę w mgnieniu oka

Nowość: Błyskawiczne doładowania w Orange na kartę w mgnieniu oka

W życiu każdego użytkownika oferty na kartę co jakiś czas przychodzi moment, w którym trzeba doładować konto. Jedni robią to częściej, inni rzadziej. W obecnych czasach nie jest to jednak większym problemem, bowiem operatorzy pozwalają uzupełnić środki na wiele różnych sposobów – zwykle wystarczy na to mniej niż minuta. Dzięki błyskawicznym doładowaniom w Orange można to zrobić jeszcze szybciej.

Błyskawiczne doładowanie konta w Orange na kartę

Aby ułatwić sobie życie i przyspieszyć proces uzupełniania środków do wykorzystania na różne usługi, należy posiadać dostęp do internetu oraz kartę płatniczą lub usługę BLIK. Z tego ostatniego mogą korzystać klienci już kilkunastu banków w Polsce, więc nie powinno być z tym problemu w większości przypadków. Należy jednak pamiętać, że sześciocyfrowy kod BLIK można wygenerować wyłącznie w aplikacji banku, więc jeśli ktoś chce wybrać tę metodę, musi mieć zainstalowany taki program na swoim smartfonie.

Pierwsze, co należy zrobić, żeby skorzystać z błyskawicznych doładowań w Orange na kartę, jest założenie konta na stronie Doładowanie Orange Online. Dla uproszczenia, można zgodzić się na zapamiętanie przez przeglądarkę loginu i hasła na wypadek, gdyby system Was wylogował. Następne trzeba doładować konto i zapisać dane karty płatniczej lub w przypadku korzystania z BLIKA, w aplikacji banku zatwierdzić i zapamiętać odbiorcę. Dzięki temu przy kolejnych transakcjach nie będzie konieczne ponowne wpisywanie sześciocyfrowego kodu ze smartfona (to tzw. BLIK OneClick).

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Po aktywacji usługi każda kolejna transakcja przebiega w tle, nie wymaga przechodzenia do systemu banku, a całość trwa kilka sekund. Przy następnych doładowaniach wystarczy zalogować się na konto, wybrać numer telefonu i kwotę doładowania, a następnie kliknąć przycisk „BŁYSKAWICZNE DOŁADOWANIE”. Na koniec klient otrzyma potwierdzenie wykonania transakcji na skrzynkę mejlową.

Korzystanie z błyskawicznych doładowań nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Usługa powstała we współpracy z Blue Media S.A.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska