Co powiecie na darmowy okres próbny trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4?

I to cały tydzień okresu próbnego.

Lubicie Battle Royale? A może nie macie jeszcze zdania, bo do tej pory nie było Wam dane jeszcze wypróbować tego trybu w żadnej grze, a Fortnite Was odstrasza z wielu różnych powodów? Jeśli tak, to teraz będzie dobra okazja go sprawdzić.

I to w jednej z najpopularniejszych gier, do których ten gatunek zawitał – Call of Duty: Black Ops 4. Tryb Blackout, czyli Battle Royale, będzie dostępny za darmo od 17 do 24 stycznia na Playstation 4, Xbox One i PC. Na komputerach musicie tylko zainstalować program Battle.net, natomiast w przypadku konsol pamiętajcie o aktywnych subskrypcjach PS Plus/Xbox Live Gold.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Call of Duty: Black Ops 4 było najchętniej pobieraną grą w całym 2018 roku na PlayStation 4, wyprzedzając takie tytuły jak Red Dead Redemption 2, FIFA 19 czy GTA V.

Tydzień to sporo czasu na przetestowanie gry, a to bardzo istotne – szczególnie w obliczu faktu, że nawet sam tryb Blackout sprzedawany jest po dość wysokiej cenie, niezależnie od platformy. W czwartek będzie więc dobra okazja, żeby sprawdzić, czy Blackout wart jest swojej ceny.

Powrót PUBG? Nowa zimowa mapa może pomóc odzyskać wielu graczy [galeria]