Promocja Tidal na Black Friday: 4 miesiące usługi za złotówkę bądź dwie!

Ponieważ rozpoczął się ostatni pełny tydzień listopada, sklepy i usługi będą nas teraz bombardować „niepowtarzalnymi” okazjami na Black Friday. Niektóre z nich mogą jednak bardzo się nam przysłużyć. Na przykład Tidal Premium dostępny jest za niecałą złotówkę, na 4 miesiące.

Tidal i Spotify prześcigają się w promocjach

Tidal to bardzo wdzięczna usługa muzyczna. Oprócz 70 milionów utworów i tysięcy playlist, oferuje dostęp do 250 tysięcy klipów wideo wysokiej jakości. Osobiście cenię sobie wersję abonamentu Tidal Hi-Fi, który do tego dorzuca muzykę w jakości Masters, Dolby Atmos Music i Sony 360 Reality Audio.

HiFi-1080X1080.jpg

Ostatnio usługi strumieniujące muzykę są bardzo szczodre, jeśli chodzi o promocje. Nie tak dawno, Tidal umożliwiał odpalenie subskrypcji Hi-Fi za 3 złote na 3 miesiące. Spotify z kolei, na taki sam okres zaoferował model Premium kompletnie za darmo. Oczywiście wciąż mówimy o promocjach dla osób, które wcześniej nie byli abonentami tych usług.

Co prawda Tidal nie ma tak dużej liczby użytkowników jak Spotify, ale promocje dla nowych użytkowników pojawiają się tam częściej.

Tidal Premium i Tidal Hi-Fi na 4 miesiące za bezcen

BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY w TIDAL: 4 miesiące muzyki bez limitu za 0,99 zł (Premium) i 1,99 zł (HiFi)!

Teraz Tidal rusza z kolejną promocją, którą wiąże z Black Friday. Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z:

  • Tidal Premium na 4 miesiące za 0,99 złotych
  • Tidal Hi-Fi na 4 miesiące za 1,99 złotych

Po upływie okresu promocyjnego, użytkownicy mogą kontynuować subskrypcję w cenie 19,99 złotych miesięcznie za wersję Premium i 39,99 złotych miesięcznie za HiFi. Więcej informacji znajdziecie na stronie usługodawcy.

Jeśli ktoś nie używał nigdy Spotify lub Tidala, to ma bardzo dobrą okazję wypróbować te usługi. Trudno być z nich niezadowolonym.