Bethesda nadal w formie – opcjonalny abonament do Fallout 76 za… 499 zł!

Nie, to nie żart

Fallout 76 na start był kompletną porażką, jednak oddać trzeba, że Bethesda nie porzuciła swojej gry. Z czasem wieloosobowa odsłona Fallouta doczekała się wielu aktualizacji poprawiających działanie gry i powiększających zawartość tytułu, jak i takich, które po prostu naprawiały wiele błędów obecnych w grze. Dzięki temu Fallout 76 coraz bardziej przypomina produkcję, w której można miło spędzić czas. I przy okazji wydać dodatkowe pieniądze.

Prosto z mostu – Bethesda straciła w moich oczach już dosłownie wszystko i nawet sentyment do jej starych gier nie jest w stanie nic zmienić. O kontrowersjach związanych z kolekcjonerkami najnowszego Fallouta nawet nie chce mi się już wspominać, o zajeżdżaniu marki Wolfenstein również. Gdy w czerwcu tego roku sprawdzałem Fallouta 76 podczas bezpłatnego okresu, widziałem pewne światełko nadziei dla tej gry, a nawet dla całej firmy. Bethesda też to światełko ujrzała — niestety, ale dla nich to była nadzieja na dodatkowy zarobek.

Bethesda się nie poddaje! Wsparcie dla Fallouta 76 na 2019 rok wygląda obiecująco

Fallout 1st to odpłatne członkostwo premium dla posiadaczy Fallout 76. Dzięki niemu możemy dostać dodatkową zawartości w grze (m.in. pojemnik na złom — o którego fani prosili od praktycznie samego początku), jak i możliwość grania na prywatnych serwerach wraz ze znajomymi. Dokładną zawartość Bethesda skróciła na zamieszczonej poniżej grafice.

Jeśli interesują Was szczegóły abonamentu, to znajdziecie je na stronie Bethesda.net

Ile za te dobra zapłacimy? Niemało. Jeśli zdecydujemy się na jednomiesięczne członkostwo, to cena wyniesie 63 złote za każdy miesiąc. Jeśli postanowimy związać się z Fallout 76 na rok — to zapłacimy… 499 zł! Bethesda podkreśla, że roczny abonament jest korzystniejszy w porównaniu do miesięcznego o 36% – o ile słowo „korzystny” pasuje do tej całej farsy. Niezależnie od wybranej opcji, członkostwo będzie odnawiało się automatycznie. Oferta dotyczy wszystkich trzech platform — PC, PlayStation 4 i Xbox One. Normalnie dałbym tu odnośniki do miejsc, gdzie można abonament wykupić, ale z szacunku do Was i samego siebie – pozwolę sobie tego nie zrobić.

Czy w Fallout 76 da się już grać?

To co fani Fallouta? Wykupujecie abonament na miesiąc czy z góry na cały rok? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej całej sytuacji — jak i o samym Fallout 76.

Źródło: Bethesda