BeoPlay H95: tak Bang & Olufsen świętuje 95-lecie istnienia firmy

Z okazji 95 rocznicy istnienia marki, firma Bang & Olufsen zaprezentowała wyjątkowy model słuchawek. BeoPlay H95, bo o nim mowa, oferuje wszystko to, co najlepsze w produktach marki: niepowtarzalne wzornictwo, wzorową jakość wykonania i bardzo dobre wrażenia akustyczne.

Zacznijmy od ekskluzywnej obudowy

Świeżo zaprezentowane słuchawki Bang & Olufsen BeoPlay H95 to konstrukcja wokółuszna, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Nauszniki powleczono jagnięcą skórą, pałąk – bydlęcą, a metalowe elementy konstrukcyjne to szczotkowane aluminium. Wszystko po to, by już od pierwszych chwil wzbudzać wrażenie słuchawek nietuzinkowych i prestiżowych.

Odczuciu premium sprzyja również atrakcyjne, owalne wzornictwo z charakterystycznym logotypem marki B&O.

BeoPlay H95

Jakość dźwięku i ANC oparta o topowe podzespoły

Za niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe odpowiadają przetworniki wykonane z tytanu, o średnicy 40 mm. Nie zabrakło również czterech mikrofonów dedykowanych mechanizmowi aktywnej redukcji odgłosów otoczenia. Producent zapewnia, że ANC w słuchawkach BeoPlay H95 to najwyższy poziom, jaki do tej pory udało się osiągnąć marce Bang & Olufsen.

BeoPlay H95

BeoPlay H95: bogaty zestaw kodeków i asystentów głosowych

Słuchawki BeoPlay H95 zostały wyposażone w niemal kompletny zestaw kodeków. Znajdziemy tutaj SBC, AAC oraz aptX Adaptive. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży słuchawki będą współpracować z asystentem głosowym firmy Apple – Siri. Pozostałe (Asystent Google, Amazon Alexa, Xiaowei) dodane zostaną na przełomie jesieni i zimy 2021 roku.

BeoPlay H95

Bateria na tydzień wyzwań

Bang & Olufsen deklaruje, że słuchawki potrafią pracować na baterii 38 godzin z włączonym mechanizmem ANC, a ich pełne ładowanie zajmuje jedynie 2 godziny. Taki wynik pozwalałby na używanie BeoPlay H95 przez cały, przeciętny tydzień pracy. Imponujące!

Cena, dostępność

Bang & Olufsen BeoPlay H95 trafią do sprzedaży już we wrześniu. Producent przewiduje, że ich sprzedaż w sklepach B&O rozpocznie się już 10 września. Obecnie słuchawki można zamawiać w przedsprzedaży na stronie internetowej producenta. Polska cena BeoPlay H95 to równe 3500 złotych.

To równowartość dwóch egzemplarzy niedawno zaprezentowanych słuchawek Sony WH-1000XM4, które również świetnie grają i oferują niezrównany mechanizm ANC. Czy mimo to znajdą się chętni, chcący wydać 3500 złotych na słuchawki premium? Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

BeoPlay H95

Pełna specyfikacja techniczna BeoPlay H95 dostępna jest na stronie internetowej producenta. Można tam również składać zamówienia w przedsprzedaży.