Będzie 5 różnych wersji Surface Pro 3?

Windows_Logo_Tablet_lede

Już jutro, czyli 20 maja odbędzie się konferencja, na której poznamy prawdopodobnie Surface Mini i Surface Pro 3. Wiele plotek trafiło już do sieci, niektóre były dość nieprawdopodobne, ale teraz wszystko zaczyna układać się w logiczną całość i jutro powinniśmy poznać kilka wersji Pro 3. Do sieci trafiły nawet ich przewidywane ceny. 

Jeśli chodzi o Surface Pro 3 to ma on trafić na rynek w 5 wersjach:

  • i3-4GB RAM-64GB – 799 $
  • i5-4GB RAM-128GB – 999 $
  • i5-8GB RAM-256GB – 1299 $
  • i7-8GB RAM-256GB – 1549 $
  • i7-8GB RAM-512GB – 1949 $

Poza tym jego ekran ma mieć 11-12 cali i będą również dostępne 4 warianty kolorystyczne klawiatur: czarna, fioletowa, niebieska i czerwona (możliwe, że ostatna będzie dostępny tylko w sklepach Microsoftu).

Jako kolejny dowód na to, że niedługo zobaczymy to urządzenie można podać stronę pomocy Microsoftu, która podawała nazwę Surface Pro 3. Również inne źródła podają, że pracownicy potwierdzali, że Pro 3 będzie miał miał procesor Intel Haswell, który będzie dobrze zoptymalizowany pod względem poboru energii.

Bardzo dużo jest informacji potwierdzających premierę tego urządzenia Microsoftu. Zawsze wychodzę z założenia, że w świecie technologii nie ma niczego pewnego i póki dane urządzenie nie będzie dostępne na półkach, to wszytko jest możliwe. Możemy jednak – moim zdaniem – założyć, że Surface Pro 3 już jutro zostanie zaprezentowany.

Źródło, źródło