Baldur’s Gate II: Enhanced Edition już dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition już dostępne w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Mimo iż druga część Wrót Baldura ma już na karku niemal piętnaście lat, to jednak nadal pozostaje ona świetnym tytułem potrafiącym zapewnić rozrywkę na wiele godzin. Odświeżona wersja tej gry pojawiła się dziś wreszcie w Google Play.

Baldur’s Gate II stanowi niemal bezpośrednią kontynuację części pierwszej (chociaż znajomość fabuły poprzedniczki nie jest niezbędna do czerpania przyjemności z gry). Tym razem kierowana przez nas drużyna będzie musiała zmierzyć się Jonem Irenicusem – potężnym magiem pragnącym wykorzystać moc głównego bohatera do własnych celów. Podobnie jak w przypadku pozostałych produkcji z cyklu „Enhanced Edition” (czyli Baldur’s Gate i Icewind Dale) mamy tu do czynienia ze znacznie podrasowaną wersją gry, wyposażoną nie tylko w odświeżony interface przystosowany do ekranów dotykowych ale też całą masę dodatków, wprowadzających nowe przygody, postacie i miejsca do odwiedzenia. W grze dostępne są również płatne rozszerzenia, które można odblokować korzystając z mikropłatności.

Gra Baldur’s Gate II: Enhanced Edition dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (8,99 euro) i Google Play (27,63 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona