Ważne

Baldur’s Gate: Enhanced Edition wreszcie w Google Play

baldursgateedpulled_6101

Twórcy tabletowego wcielenia Baldur’s Gate nie mieli do tej pory łatwego życia. Nie dość, że wypuszczona niemal dwa lata temu wersja na iOS spotkała się z raczej chłodnym przyjęciem ze strony graczy, którzy narzekali na dużą ilość błędów i nieprzemyślany interface, to jeszcze w pewnym momencie studio straciło prawa do marki, czego efektem było chwilowe zniknięcie gry z wirtualnych półek sklepu App Store. Wszystko to sprawiło, że prace nad wersją dla systemu Android szły w naprawdę ślimaczym tempie.

Na szczęście historia ta zakończyła się happy endem, a pierwsza część kultowej sagi Baldur’s Gate zadebiutowała wreszcie w gościnnych progach sklepu Google Play. Podobnie jak to miało miejsce w wersji znanej posiadaczom iPada, oprócz zawartości zaczerpniętej z oryginalnej gry i dodatku „Opowieści z Wybrzeża Mieczy”, znajdziemy tu również cztery nowe przygody stworzone specjalnie na potrzeby Enhanced Edition. Poprawiono tu też większość błędów i zmodyfikowano interface użytkownika, tak by lepiej współpracował on z ekranami dotykowymi.

Gra Baldur’s Gate: Enhanced Edition dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie Google Play za kwotę 27,63 zł.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona