Pobierajcie: AutoMapa za darmo przez miesiąc dla użytkowników Androida

Ogólnie rzecz biorąc, trudno o sensowną konkurencję dla Map Google w kategorii darmowych nawigacji. Sytuacja ta właśnie się zmienia, bo AutoMapa zostaje udostępniona za darmo. Co prawda tylko na miesiąc, ale wypróbować warto.

AutoMapa ma sporo funkcji, których albo w Mapach Google brak, albo są dopiero wprowadzane. Wśród nich można wyliczyć na przykład powiadomienia o zdarzeniach drogowych czy kontrolach policji, aktualizowana baza map i Asystent Pasa Ruchu. W programie tym jest też sporo rzeczy, których nawigacja Google nie będzie mieć pewnie nigdy – na przykład wbudowane AutoCB, pozwalające na rozmowy z innymi użytkownikami.

Reklama

I ma to swój sens, bo przecież za AutoMapa jest programem płatnym, a Mapy Google – nie. Tymczasowo jednak ta pierwsza aplikacja jest dostępna za darmo, więc można wypróbować jej możliwości w trasie.

AutoMapa za darmo przez cały listopad

AutoMapa na Polskę zwykle kosztuje 13,99 zł na miesiąc, a w opcji rocznej – 69 zł. Tym razem możemy wypróbować jej działanie dzięki darmowemu listopadowi. To dobra okazja, żeby przetestować nawigację, zwłaszcza, że deweloper normalnie nie umożliwia takiej opcji w postaci darmowego triala.

Jak skorzystać z promocji?

Należy wykonać kilka kroków:

  • zainstalować AutoMapę, pobierając ją ze sklepu Google Play
  • na ekranie logowania wybrać opcję „Wykorzystaj kod promocyjny”
  • podać swój adres e-mail
  • podać kod promocyjny: NAJLEPSZA

To wszystko. Od tej pory będziemy mieli dostęp do pełnej, płatnej wersji AutoMapy dla Polski, bez konieczności uiszczania żadnej opłaty. Okres bezpłatnego użytkowania kończy się 30 listopada, niezależnie od tego, kiedy wpiszemy kod.

AutoMapa wprowadza funkcję aktualizacji ograniczeń prędkości i inne nowości

źródło: @AutoMapa