Asus Zenfone 8

Świetna promocja na kompaktowy smartfon z Androidem z flagowym wnętrzem!

Smartfony, które oferują topowe podzespoły i jednocześnie da się je bez problemu obsłużyć jedną ręką, to niemal całkowicie wymarły gatunek. Kontynuują go nieliczni, w tym Asus. Jego najnowszy model Asus ZenFone 8 można właśnie kupić w bardzo atrakcyjnej promocji.

Najbardziej spragnieni high-endowego smartfona z Androidem w kompaktowej obudowie z pewnością kupili już swój egzemplarz ZenFone 8, szczególnie że producent przygotował niezwykle atrakcyjną ofertę przedsprzedażową – model podstawowy, tj. z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, można było zamówić za 2699 złotych, podczas gdy jego regularna cena wynosi 2999 złotych.

Świetna promocja na kompaktowy smartfon Asus ZenFone 8!

Jeżeli natomiast ktoś się jeszcze nie zdecydował na zakup, ale chodziło mu po głowie wyposażenie się w model Asus ZenFone 8, to właśnie nadarzyła się okazja, aby to zrobić mniejszym kosztem.

Najlepszy kompaktowy smartfon z Androidem na rynku jest bowiem dostępny m.in. w sklepie Media Expert za 2999 złotych. Wydaje się Wam, że przed chwilą widzieliście taką samą cenę? Słusznie, ale promocja obejmuje wersję z 256 GB pamięci wbudowanej (zamiast 128 GB), która na co dzień kosztuje 3299 złotych. Podobnie zatem jak w przypadku przedsprzedaży, w Waszej kieszeni może zostać 300 złotych. To uczciwy deal.

promocja Asus ZenFone 8 8 GB 256 GB za 2999 złotych w sklepie Media Expert
Promocja: Asus ZenFone 8 (8 GB/256 GB) za 2999 złotych w sklepie Media Expert

W promocyjnej cenie dostępny jest zarówno wariant czarny, jak i srebrny. Nie wiadomo jednak, do kiedy obowiązuje ta oferta, zatem warto z niej skorzystać, jeżeli ktoś miał na oku ten model. Za takie pieniądze nie kupicie nic (nowego, ze sklepu) równie kompaktowego z taką specyfikacją. Jedyną alternatywą wydaje się iPhone 12 mini (który przez dość długi czas dostępny był za 2999 złotych w wersji 64 GB).

Smartfon Asusa ma tak samo niewiele wad jak milimetrów wysokości – największą wydaje się brak obsługi bezprzewodowego ładowania, co w moim przypadku niestety zdyskwalifikowało ten model, ponieważ korzystam z tego rozwiązania nagminnie i nie wyobrażam już sobie życia bez niego. To niestety mści się na mnie, gdyż przy wyborze nowego urządzenia muszę pogodzić się z koniecznością wydania większej kwoty, jako że technologia ta zarezerwowana jest dla high-endów (propozycji Gigaset nie biorę pod uwagę).