Asus Transformer Pad Infinity 700 wyceniony przez Best Buy (aktualizacja: w Stanach od 16. lipca) | Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad Infinity 700 wyceniony przez Best Buy (aktualizacja: w Stanach od 16. lipca)

Dołącz do dyskusji 0
asus transformer pad infinity 700

Rywalizacja pomiędzy Asusem Transformer Pad Infinity 700 z Acerem Iconia Tab A700 rozpoczęła się zaraz po ich oficjalnych prezentacjach. Gdy już oba modele zadebiutują na rynku, klienci będą mieli ciężki orzech do zgryzienia zastanawiając się, które urządzenie ostatecznie wybrać. Jest jednak jedna kwestia, która ten wybór może ułatwić: cena. Acer Iconia Tab A700 został wyceniony na 450 dolarów – 32GB (w Polsce prawdopodobnie 2099 zł). Wiele wskazuje na to, że Asus Transformer Pad Infinity 700 będzie sporo droższy.

Jedna z bardziej wyczekiwanych hybryd tajwańskiego producenta (zaraz za Asusem Padfone i obok modeli z Windows 8), pojawiła się w ofercie Best Buy. Cena, jaką znajdziemy zaraz obok urządzenia, to 600 dolarów. Mowa co prawda o urządzeniu z 64GB pamięci (bez klawiatury i bez 3G), ale to i tak dość spora kwota. Po dotychczasowej polityce firmy wnioskuję, że za 32GB przyjdzie nam zapłacić najprawdopodobniej ok. 50 dolarów mniej – tj. 550 dolarów. Czyli i tak sporo więcej niż za konkurencyjny produkt Acera.

Wciąż jednak może się okazać, że kwota ujawniona przez Best Buy jest zawyżona. Choć… raczej jestem w stanie uwierzyć, że Asus wycenił swoje urządzenie na 600 dolarów. Tym bardziej, że w połowie kwietnia doszły do nas słuchy dotyczące wstępnych cen tabletu w Europie – podobno 600 euro (też 64GB). Czyli wszystko się zgadza zgodnie z powszechnie stosowanym przelicznikiem 1 dolar = 1 euro.

Przypomnijmy, że Asus Transformer Pad Infinity 700 to sprzęt wyposażony w ekran Super IPS+ o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli pokryty Gorilla Glass 2, czterordzeniową Tegrę 3, 1GB RAM, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz Bluetooth 3.0.

AKTUALIZACJA

Jak donosi Engadget, Asus Transformer Pad Infinity 700 ma trafić do sprzedaży 16. lipca w cenie 499 dolarów za 32GB i 599 dolarów za 64GB. Klawiatura sprzedawana będzie oddzielnie za 150 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona