Acer Iconia Tab A700/A701 - poznaliśmy polskie ceny? - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A700/A701 – poznaliśmy polskie ceny?

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A700/A701 - poznaliśmy polskie ceny? Acer Nowości Plotki / Przecieki

Wiecie w kim tkwi siła Tabletowo.pl? Nie w nas, redaktorach, którzy dzielą się z Wami najświeższymi wieściami z rynku, a w Was, niesamowitych Czytelnikach, którzy potraficie wyłapać w sieci bardzo istotne informacje na długo przed pozostałymi (a także, nie ma co ukrywać, często i przed nami). To właśnie dzięki Wam wielokrotnie podawaliśmy interesujące wiadomości jako pierwsi w Polsce. Nie inaczej jest tym razem, za sprawą Arka. Jak się bowiem okazało, właśnie poznaliśmy prawdopodobne polskie ceny Acera Iconia Tab A700 (i A701).

Ledwie wczoraj pisałam, że tablet Iconia Tab A700 został wyceniony w Stanach i że jego cena pozytywnie mnie zaskoczyła. Urządzenie kosztuje bowiem 450 dolarów w wersji z 32GB pamięci i bez 3G, czyli dokładnie tyle samo, ile trzeba było zapłacić za Iconia Tab A510 w momencie rynkowej premiery (główna różnica to rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 pikseli). Jak sytuacja będzie wyglądała w naszym kraju?

Cena Acera Iconia Tab A700 będzie wynosiła 2099 złotych, natomiast Iconia Tab A701 (z 3G) – 2399 złotych (oba warianty z 32GB pamięci). Tak przynajmniej wynika z informacji, które możemy znaleźć na stronie sklepu X-KOM.pl. Chyba zgodzicie się ze mną, jeśli stwierdzę, że ceny te są bardzo prawdopodobne. Należy jednak zauważyć, że strony obu produktów (A700, A701) nie zostały dotychczas wypełnione pełną listą parametrów technicznych i zdjęciami, co może wzbudzać małe, ale to naprawdę bardzo małe, wątpliwości. Nie wiadomo również kiedy dokładnie ma mieć miejsce polska premiera modelu.

Dla wszystkich, którzy dopiero od niedawna śledzą rynek tabletów internetowych, krótkie przypomnienie specyfikacji Acera Iconia Tab A700. Najważniejszym elementem urządzenia jest wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, a zaraz obok czterordzeniowa Tegra 3 i Android 4.0. Produkt został wyposażony w 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę, wyjście microHDMI, port microUSB, akumulator o pojemności 9800 mAh oraz 32GB pamięci, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Teraz tylko czekam aż informacje o przytoczonych cenach okażą się prawdziwe (bo wiele wskazuje na to, że takie faktycznie są) i na polską premierę głównego rywala tego tabletuAsusa Transformer Pad Infinity 700.

Dzięki Arek za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona