Asus Transformer Pad Infinity 700 w sierpniu w Wielkiej Brytanii | Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad Infinity 700 w sierpniu w Wielkiej Brytanii

Dołącz do dyskusji 0

Facebook, Twitter i pozostałe portale społecznościowe i mikroblogowe już od dłuższego czasu są dla nas źródłem bardzo cennych informacji. Tym razem dzięki jednemu z nich dowiedzieliśmy się kiedy w Wielkiej Brytanii (a co za tym idzie prawdopodobnie w kilku pozostałych krajach Europy – nie ukrywam, że mam taką nadzieję) zadebiutuje Asus Transformer Pad Infinity 700.

Jeden z niecierpliwiących się potencjalnych klientów zapytał o dostępność Transformer Pad Infinity 700 na profilu brytyjskiego oddziału Asusa na Twitterze. Od premiery urządzenia w lutym na targach MWC 2012 w Barcelonie minie niedługo już pół roku, a wciąż nie ma żadnych konkretów dotyczących jego dostępności. Wreszcie się to zmieniło. Wiemy już, że hybryda tajwańskiego koncernu trafi na półki sklepowe w Wielkiej Brytanii w sierpniu.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu jeden z zagranicznych portali, AndroidAuthority, wyciągnął od Asusa moment premiery produktu w Stanach. Według tamtych wieści, Transformer Pad Infinity 700 ma mieć premierę pod koniec czerwca. Możliwym jest więc, że europejski debiut nastąpi nieco później lub, co gorsza, data dostępności modelu w Stanach mogła w ostatnim czasie ulec zmianie.

Szkoda, że Asus tak długo każe nam czekać na jeden z jego najciekawszych projektów (obok Padfone i modeli z Windows 8 zaprezentowanych podczas Computex 2012). Oby tylko zrekompensował się zadowalającą ceną Transformer Pad Infinity 700 w momencie rynkowej premiery. Warto bowiem zaznaczyć, że – według wstępnych informacji – jego główny rywal, Acer Iconia Tab A700, dostępny będzie w cenie od 2099 złotych.

asus transformer pad infinity 700

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona