Ważne

Tablet Google od Asusa. Transformer Pad Infinity 700 w czerwcu

asus transformer pad infinity 700

Targi Computex 2012 opanowane zostały przez nowości Asusa, a my w dalszym ciągu nie doczekaliśmy się rynkowej premiery dwóch urządzeń zaprezentowanych w Barcelonie na MWC 2012. Mam na myśli Asusa Padfone, którego na razie próżno szukać w Europie oraz Asusa Transformer Pad Infinity 700, który jeszcze nie zadebiutował na półkach sklepowych w żadnym kraju. Nic więc dziwnego, że za każdym razem, gdy piszemy o tabletach Asusa, pojawia się pytanie o datę premiery tego modelu. A my wciąż nie wiemy co odpowiedzieć.

Asus Transformer Pad Infinity 700 miał zadebiutować w pierwszych krajach w drugim kwartale bieżącego roku. Spodziewaliśmy się, że będzie to raczej jego początek, czyli kwiecień, najpóźniej maj. Mamy czerwiec, a o hybrydzie tej jak nie było nic słychać, tak nie jest w dalszym ciągu. Ostatnio rozmawiałam z kilkoma zaprzyjaźnionymi dystrybutorami elektroniki, którzy twierdzili, że Transformer Pad Infinity 700 trafi do Polski jeszcze w czerwcu. Czy tak będzie – przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Z informacji uzyskanych przez redakcję AndroidAuthority podczas tajwańskich targów wynika, że Asus miał problemy z dostawcami, przez co urządzenie trafi do sprzedaży pod koniec czerwca. Wtedy to ma być dostępne w amerykańskiej sieci AT&T w dwóch konfiguracjach: z WiFi oraz z LTE, a jego cena ma się zaczynać od 499 dolarów (najprawdopodobniej z WiFi).

Redakcja wspomnianego serwisu została również poinformowana przez przedstawiciela Asusa, że tablet Google (znany jako Google Asus Nexus) będzie faktycznie pochodził z fabryki tajwańskiego koncernu. Co więcej, jego debiut ma mieć miejsce pod koniec czerwca, co jednoznacznie wskazuje na konferencję Google I/O.

Czekamy!

źródło

Komentarze

 • wojciech

  Szkoda że nie udało im się zamienić snapdragona na wersje z adreno 320. Miałby wtedy wydajność na poziomie nowego ipada. Chyba że asus nas czymś zaskoczy ;-)

  • mibo6666

   NA 100% nie zmienią… będzie 220-225 i koniec. Równowaga wydajności Tegra3 = S4 będzie zachowana. S4 z Adeno 320 będzie zapewne pod koniec roku w jakimś tabie. Trzeba stopniować innowacje :)

 • Lost

  Jeżeli w at&t, to cena 499$ to cena w abonamencie, wersja LTE.

 • daimonion

  Mozna juz sobie obejrzec Infinity na filmikach z Australii (gdzie wg zapowiedzi tablet mial byc w lipcu):
  http://www.youtube.com/watch?v=CZ4x4wV74wM&feature=colike
  http://www.youtube.com/watch?v=rLABtrHlIoE&feature=plcp

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona