Asus TF502T z wizytą w FCC. Dołączy do serii Transformer Pad? - Tabletowo.pl

Asus TF502T z wizytą w FCC. Dołączy do serii Transformer Pad?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus TF502T z wizytą w FCC. Dołączy do serii Transformer Pad? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Na brak tabletowych nowości od Asusa nie możemy narzekać. Na samych targach IFA 2013 w Berlinie było ich kilka (wśród nich: Transformer Pad TF701T, MeMo Pad 8, Fonepad Note 6 i Fonepad 7, a w międzyczasie jeszcze nowy Nexus 7), a to jeszcze nie wszystko, co tajwański koncern przygotował dla nas na najbliższe miesiące. Do amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC) trafił tajemniczy i dotychczas nieznany nam tabletAsus TF502T.

Patrząc po nazwie kodowej trudno nie skojarzyć urządzenia z serią Transformer, czyli tabletami z możliwością podpięcia zewnętrznej klawiatury oferującej dodatkowo jeszcze akumulator, porty USB i czytnik kart pamięci. Wśród poprzedników był między innymi Transformer Pad TF300T i Transformer Pad Infinity TF700T.

Z wniosku skierowanego do FCC dowiadujemy się, że Asus TF502T będzie wyposażony w NFC, Bluetooth i WiFi. Możemy się jedynie domyślać, że będzie oferował wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i wysokiej rozdzielczości (może 2560 x 1600 pikseli?), 2 lub 3GB RAM, Androida 4.3 Jelly Bean lub już może 4.4 KitKat i czterordzeniowy procesor – patrząc na obecną sytuację na rynku mógłby to być Qualcomm Snapdragon 800 (chyba że Asus pójdzie w stronę tańszego sprzętu, to załapie się jednostka centralna MediaTeka).

Póki co to wyłącznie wstępne informacje dotyczące nadchodzącego produktu. Kiedy premiera najnowszego członka rodziny Asus Transformer Pad? Póki co – nie wiadomo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona