Asus T100 Chi (07H) będzie bardzo cienką hybrydą z 3G za 700 dolarów? | Tabletowo.pl

Asus T100 Chi (07H) będzie bardzo cienką hybrydą z 3G za 700 dolarów?

Dołącz do dyskusji 0

Kto z Was nie słyszał o Asusie Transformer Book T100? To jedna z najpopularniejszych hybryd dostępnych na rynku, a przez świetny stosunek ceny do jakości znalazła sobie wielu zwolenników. Sam również zdecydowałem się na ten model i od dobrych kilku miesięcy znakomicie się sprawdza podczas mojego pobytu w Chinach. Teraz do sieci trafiły informacje o nowej wersji T100, która może pojawić się już na początku 2015 roku.

Zanim jednak do niej przejdziemy warto przypomnieć, że pojawiła się już lepiej wykonana i mocniejsza wersja tej hybryda o nazwie T100TAM. Niedawno trafił też na rynek Asus T200, czyli trochę większa wersja tego urządzenia. Czym w takim razie ma wyróżnić się T100 Chi (07H)?

Według przecieków, nadal będzie to 10,1-calowa hybryda, a za moc ma odpowiadać procesor Intel Core M Broadwell. Poza tym ma on mieć 6,8 mm grubości (sam tablet), ważyć 550 gramów i możliwe, że będzie przypominać Asusa T300 Chi. Ciekawostką jest również to, że ma on zaoferować łączność 3G, a nie tylko Wifi.

Więcej dowiemy się prawdopodobnie na targach CES, ponieważ to tam ma zostać zaprezentowany. Jego cena ma wynieść około 700 dolarów. Chcielibyście zobaczyć na rynku taką hybrydę od Asusa?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona