Asus ROG Phone

Zepsuta niespodzianka. Oto akcesoria dla graczy, jakie będzie można dokupić do Asusa ROG Phone 3

Seria smartfonów Asus ROG Phone jest jedną z tych bardziej udanych, jeśli chodzi o typowe urządzenia dla mobilnych graczy. Zapewniają także pokaźne zaplecze specjalnych akcesoriów. Asus ROG Phone 3 też będzie je miał, a my już dziś wiemy, co takiego wśród nich się znajdzie.

Reklama

Asus ROG Phone 3 dzień przed premierą

Najnowszy przedstawiciel gamingowej linii smartfonów od Asusa będzie miał premierę jutro, 22 lipca. Jak to zwykle bywa tuż przed tego typu wydarzeniami, o spodziewanym urządzeniu wiemy już naprawdę sporo.

smartfon Asus ROG Phone 3 smartphone
Asus ROG Phone 3 (źródło: Evan Blass)

Zgodnie z dotychczas zebranymi informacjami, Asus ROG Phone 3 będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 865+, 16 GB RAM i 512 GB pamięci wbudowanej (w najwyższej wersji).

Asus ROG Phone 3 – bateria 6000 mAh

Producent chwali się także, że smartfon będzie dysponował potężnym akumulatorem o pojemności 6000 mAh, co na pewno jest prawdziwym wyróżnikiem na tle innych topowych sprzętów, których baterie z ledwością sięgają 5000 mAh.

Dotychczasowe informacje o baterii w nowym Asusie wspominały o pojemności 5800 mAh, jednak producent ewidentnie podnosi poprzeczkę i stawia na wytrzymałość podczas gry.

Lighting Armor Case dla Asusa ROG Phone 3 (fot. Pricebaba)

Akcesoria – dla miłośników mobilnego gamingu

Już od pierwszej generacji, Asus ROG Phone oferował spore możliwości rozbudowy, jeśli chodzi o opcjonalne akcesoria. Fakt, nie były one tanie, ale ich różnorodność potrafiła zaskoczyć. Podobnie ma być z trzecią generacją gamingowego smartfona.

Kunai Gamepad dla Asusa ROG Phone 3 (fot. Pricebaba)

Portal Pricebaba zdradza, co takiego będzie można dokupić do Asusa ROG Phone 3. Wśród gadżetów znajduje się:

  • wzmacniane etui Lighting Armor Case z oświetleniem LED,
  • Kunai Gamepad z analogami, krzyżakiem, triggerami i resztą przycisków niezbędnych do gry,
  • TwinView Dock, czyli etui z dodatkowym ekranem,
  • AeroActive Cooler, czyli akcesorium aktywnie chłodzące obudowę smartfona.
TwinView Dock oraz AeroActive Cooler dla Asusa ROG Phone 3 (fot. Pricebaba)

Wobec powyższego, trudno, żeby jutrzejsza prezentacja zdołała w jakikolwiek sposób nas zaskoczyć. Chyba, że Asus wyceni swój najnowszy cud techniki nieprawdopodobnie nisko, ale nic nie wskazuje na to, by tak się stało.