Asus lubi święta: pod choinkę włoży Padfone’a z Androidem Ice Cream Sandwich (wideo) | Tabletowo.pl

Asus lubi święta: pod choinkę włoży Padfone’a z Androidem Ice Cream Sandwich (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

O Padfone, największym hicie tegorocznych targów elektroniki użytkowej Computex, dowiadujemy się coraz więcej.
Ledwie wczoraj zastanawialiśmy się, jak to tajemnicze urządzenie będzie wyglądać, a dziś opublikowaliśmy serię zdjęć z oficjalnej prezentacji Asusa.

Specyfikacja Padfone’a nadal nie jest znana, jednak kilka minut wyjaśniła się jedna z największych zagadek – na jakim systemie będzie pracowało to hybrydowe urządzenie. Serwis Engadget donosi, że Padfone zadebiutuje na rynku w okolicy Bożego Narodzenia, a systemem pod kontrolą którego będzie pracował zarówno tablet, jak i smartfon, będzie Android Ice Cream Sandwich.

Nie obyło się bez wpadki – na filmie „Behind The Scene” Asus Padfone przedstawiony został z przeglądarką Internet Explorer 8 i interfejsem Windows 7. Przewińcie do 1:36!

Engadget dowiedział się również co nieco o działaniu eksperymentalmnego połączenia tabletu i telefonu komórkowego. Jak wielu naszych Czytelników słusznie podejrzewało, tablet nie będzie w stanie działać samodzielnie, bez zamontowanego wewnątrz smartfonu.

Kiedy zaś telefon zostanie podłączony, tablet będzie pełnił funkcję docka znacznie rozszerzającego możliwości smartfonu: jako zewnętrzne głośniki stereo lub dodatkowa bateria. Asus dodaje, że później pojawią się także kolejne funkconalności, które, niestety, teraz są tajemnicą.

Według Asusa interfejs Pedfone’a będzie przypominał ten z drugiej generacji tabletów. Drugiej..? Wiele wskazuje na to, że wraz z Padfonem w okolicy świąt pojawią się następcy tegorocznych debiutanckich tabletów Transformer oraz Slider. Przygotujcie dużą choinkę!

źródło
źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona