Asus Eee Pad Transformer z klawiaturą w polskich sklepach. W końcu!

Reklama

Asus Eee Pad Transformer to pierwszy po iPadzie 2 tak bardzo pożądany tablet na polskim rynku. Już od jakiegoś czasu kilka polskich sklepów oferuje wersje urządzenia z 32GB pamięci (o czym pisaliśmy tutaj), jednak wciąż bez klawiatury (tylko kilkoro ludzi w Polsce ma pełen zestaw – Transformera i klawiaturę). Na szczęście szybko sytuacja ta powinna się zmienić. Okazuje się bowiem, że dziś Asus Eee Pad Transformer z klawiaturą trafił do sprzedaży w sieciach sklepów Media Markt i Saturn. O fakcie poinformował polski oddział Asusa na facebookowym profilu:

Zanim od razu Was o tym poinformować wsiadłam w samochód i podjechałam do kieleckiego MM (Saturna w moim pięknym mieście nie ma). Niestety, okazało się, że Transformera jak nie było w sprzedaży, tak nie ma… Na pytanie kiedy można się go spodziewać otrzymałam odpowiedź „w lipcu”. Hmm… dziwna sprawa. Aczkolwiek zostawiłam miłemu panu wizytówkę (pozdrawiam, tak to byłam ja ;-)) i miejmy nadzieję, że nie będzie to lipiec, a jeszcze czerwiec.

Jeśli wybierzesz się do MM lub Saturna w swoim mieście – daj znać czy jest dostępny, czy jeszcze nie. Zrobimy listę, gdzie obecnie można (oraz gdzie nie można) kupić Asusa Eee Pad Transformer z klawiaturą.

Obecnie wiemy już, że tabletu nie ma w następujących miastach:
– Kielce,
– Czeladź,
– Wrocław,
– Kraków,
– Szczecin,
– Janki,
– to be continued…

Tymczasem warto przypomnieć ceny tabletu w Polsce:
16GB: 1599 złotych,
16GB + stacja dokująca: 1999 złotych,
32GB: 1999 złotych,
32GB + stacja dokująca: 2399 złotych.

Recenzja Asusa Eee Pad Transformer napisana przez naszego Czytelnika znajduje się pod tym adresem.

Update (17.06., godz. 19:20)

Otrzymałam info od jednego z Czytelników (j.brawwwo – dzięki! :)), że Transformer z klawiaturą jest dostępny w MM w następujących miastach: Warszawa (Krakowska, Marki), Katowice , Poznań, Lublin, Czeladź (czyżby sytuacja już się zmieniła?), Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Łódź (ul. Piłsudskiego), Białystok. Natomiast w poniedziałek ma być także w Szczecinie. Jeśli byliście w jednym ze sklepów w wymienionych miastach i macie inne info – dajcie znać, zweryfikujemy.

Z tego, co piszecie w komentarzach wynika, że cena Transfomera z klawiaturą jest bardzo zróżnicowana. Zamiast 2399 złotych można go kupić za 2499, a nawet 2699 złotych. Cóż, polska rzeczywistość…