Asus Eee Pad Transformer w Polsce. Sytuacja (powoli) zaczyna się normować - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer w Polsce. Sytuacja (powoli) zaczyna się normować

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer w Polsce. Sytuacja (powoli) zaczyna się normować Nowości

Asus Eee Pad Transformer narobił wielkiego zamieszania w świecie tabletów. Zaraz po oficjalnej prezentacji wzbudził zainteresowanie przede wszystkim możliwością podłączenia opcjonalnej klawiatury, która przedłuża jego życie nawet do 16 godzin. Jednak prawdziwe zaskoczenie miało miejsce dopiero w momencie, kiedy producent zdecydował się ujawnić cenę Transformera – 399 dolarów w Stanach. Wtedy stało się jasne, że to właśnie tablet Asusa będzie się najbardziej liczył w wyścigu o serca (a może raczej portfele) klientów.

I tak też właśnie się stało. Zainteresowanie tabletem Eee Pad Transformer przeszło wszelkie oczekiwania, co spowodowało wielką obsuwę w polskiej premierze modelu. Początkowo miał wejść do sprzedaży w naszym kraju pod koniec kwietnia, jednak – jak wiemy – do tej pory nie można powiedzieć, by urządzenie to leżało w sklepach i spokojnie czekało na nowych właścicieli.

Jednak mam dobrą wiadomość – sytuacja powoli zaczyna się normować. Do pierwszych sklepów powoli docierają dostawy Asusa Eee Pad Transformer, dzięki czemu nie ma przeszkód, jeśli ktoś naprawdę chce go kupić. Na razie są to wersje bez klawiatury – w zależności od sklepu – można nabyć tablet z 16GB bądź 32GB pamięci. Wersje z klawiaturą mają trafić do sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia (tak twierdzi X-Kom).

Obecnie Asusa Eee Pad Transformer można kupić przez sklep X-Kom – 32GB za 1999 zł (choć tu już może się pojawić problem, bo tablet jest dostępny od piątku), na Allegro – zarówno od X-Kom-u, jak i sprzedawców indywidualnych – (w tym przypadku warto patrzeć na termin dostawy – część z nich sprowadzana jest z zagranicy), a także w Pixmania (16GB za 1732 zł), Euro (32GB za 1899 zł) oraz OleOle! (32GB za 1879 zł).

Jeśli zdecydowaliście się na zakup Asusa Eee Pad Transformer – dajcie znać co myślicie na jego temat i jak się sprawuje.

Tymczasem warto przypomnieć, jakie mają być oficjalne ceny wszystkich wersji Asusa Eee Pad Transformer:
– cena Asusa Eee Pad Transformer 16GB: 1599 złotych,
cena Asusa Eee Pad Transformer 16GB + stacja dokująca: 1999 złotych,
– cena Asusa Eee Pad Transformer 32GB: 1999 złotych,
cena Asusa Eee Pad Transformer 32GB + stacja dokująca: 2399 złotych.

A jeśli jesteście ciekawi tego modelu, recenzja Asusa Eee Pad Transformer, napisana przez naszego Czytelnika, znajduje się tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona