Asus Eee Pad Slider pojawi się na Computex 2011 - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Slider pojawi się na Computex 2011

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider pojawi się na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki

Przed zbliżającymi się targami Computex 2011 Asus robi wokół sobie mnóstwo szumu. Wiemy już, że zaprezentuje tajemnicze, ciekawie zapowiadające się urządzenie, którego pierwsze zdjęcia pojawiły się kilka dni temu w sieci. Dziś po internecie krążą kolejne fotki dostarczone przez Asusa – tym razem wskazują na debiut Asusa Eee Pad Slider. Ale zaraz, zaraz… Przecież my go już znamy!

Asus Eee Pad Slider zadebiutował na CES 2011 w styczniu wraz z trzema pozostałymi tabletami tego producenta: Eee Pad Transformerem, Eee Pad MeMo oraz Eee Slate EP121. Dotychczas tylko dwa z nich – Transformer i EP121 doczekały się rynkowego debiutu. Można więc przypuszczać, że na Computex 2011 Asus dokona ponownej prezentacji Eee Pad Slider, która będzie zapowiedzią rychłego wprowadzenia do sprzedaży. Innego powodu nie widzę.

Urządzenie łączy w sobie dotykową płytkę z wysuwaną pełną klawiaturą. Na jego pokładzie znalazło się miejsce dla ekranu o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowej Tegry 2 o taktowaniu 1GHz, 16GB lub 32GB pamięci, aparat 5 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix, wyjście HDMI, Bluetooth oraz slot kart microSD (+ opcjonalnie 3G). Asus Eee Pad Slider pracuje w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb, ale być może jeszcze przed rynkową premierą dostanie aktualizację do 3.1.

Poniżej znajdziecie fotki, o których wspominałam. Jeśli jednak jesteście ciekawi jak urządzenie prezentuje się w całości – zajrzyjcie do galerii modelu z MWC 2011.

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider pojawi się na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider pojawi się na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider pojawi się na Computex 2011 Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona