Asus Eee Pad Slider cieszy się z Androida 4.0. Na początek w Stanach | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Slider cieszy się z Androida 4.0. Na początek w Stanach

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad slider

Szukając odpowiedniego zdjęcia do tego wpisu z sentymentu wykopałam fotkę Asusa Eee Pad Slider pochodzącą z targów MWC 2011 z Barcelony – było to dla mnie ogromne przeżycie, pierwsze tego typu wydarzenie, w którym miałam okazję uczestniczyć. Wzięło mnie na wspominki, to chyba znaczy, że się starzeję? ;) Dość tego, przejdźmy do najistotniejszego: Asus udostępnił aktualizację systemu Android do wersji 4.0 dla tabletu Eee Pad Slider (oznaczoną numerkiem v9.2.1.21). Zaczął co prawda od Stanów, jak to w większości przypadków bywa, ale jest to dla nas znak, że niebawem pojawi się także i w Polsce.

Tablet Eee Pad Slider to rówieśnik Eee Pad Transformer (oba modele debiutowały w tym samym czasie), ale zdecydowanie mniej popularny. Tym bardziej cieszy fakt, iż tajwański koncern, zgodnie z zapowiedziami, nie olał posiadaczy tegoż urządzenia i mimo wszystko wypuścił aktualizację oprogramowania.

Dla przypomnienia, sprzęt ten oferuje wysuwaną klawiaturę, której nie da się w żaden sposób odczepić, jak ma to miejsce w modelach z serii Transformer (przez co jest ciężki – waży 886 g), ekran o przekątnej 10,1″ (1280 x 800 pikseli), dwurdzeniową Tegrę 2, wyjście HDMI, slot kart microSD, aparat 5 Mpix oraz kamerkę 1,2 Mpix.

Dziś z powodu możliwości zainstalowania „lodowej kanapki” uśmiech zagościł na twarzach pierwszych posiadaczy Samsunga Galaxy Note, teraz dowiadujemy się, że z takiego samego powodu cieszą się użytkownicy Asusa Eee Pad Slider w USA. Android 4.0 gości na coraz większej liczbie tabletów – mamy nadzieję, że wkrótce otrzymają go również wszystkie te modele, które dotychczas musiały obejść się smakiem (a tu z kolei przypomniały mi się lodowe kanapki, takie prawdziwe, serwowane na stoisku Androida w Barcelonie w tym roku… tego się nie da zapomnieć ;)).

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona