Asus Eee Pad MeMO 171 po roku ponownie na targach CES | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad MeMO 171 po roku ponownie na targach CES

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad memo

Pamiętam jak dziś, jak rok temu spiesząc się na zajęcia pisałam z samego rana cztery newsy – każdy z nich o innym tablecie Asusa. Na CES 2011 producent zaprezentował następujące modele: Eee Pad Transformer, Eee Pad Slider, Eee Slate EP121 oraz Eee Pad MeMO. Trzy pierwsze od dłuższego czasu są dostępne na rynku, natomiast ostatni przez dwanaście miesięcy nie doczekał się rynkowego debiutu. Producent zaprezentował go ponownie, tym razem na CES 2012. Poznajcie ponownie Asusa Eee Pad MeMO 171.

Asus Eee Pad MeMO w momencie premiery w sprzedaży będzie pracował w oparciu o Androida 4.01 i będzie się wyróżniał wśród pozostałych 7-calowych tabletów nie tylko obsługą stylusa, ale także miejscem, w którym umiejscowiony został schowek na pojemnościowy rysik – nietypowo, pod ekranem (patrz powyżej).

Najmniejszy członek tabletowej rodziny Asusa, mający zyskać łatkę głównego rywala HTC Flyer, został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz, 1GB RAM, 16GB/32GB pamięci oraz slot kart microSD.

Asus 171 został wyposażony w aparat o rozdzielczości 5 Mpix z autofokusem i możliwością nagrywania wideo w jakości Full HD (1080p), kamerkę 1,2 Mpix, WiFi, Bluetooth 2.1, Qualcomm GPS One oraz akumulator o pojemności 4400 mAh, który ma pozwolić na 8,5 godziny pracy. W obudowie znajdziemy także port microUSB oraz wyjście microHDMI.

Asus Eee Pad MeMO ma trafić do sprzedaży (już ostatecznie, rzekomo) w drugim kwartale 2012 roku. Cena tabletu nie została podana.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona