Apple wycofuje aktualizację watchOS, która ucegla zegarki Apple Watch | Tabletowo.pl

Apple wycofuje aktualizację watchOS, która ucegla zegarki Apple Watch

Dołącz do dyskusji 0

Chodzi o dystrybucję oprogramowania oznaczoną wersją watchOS 3.1.1. Okazało się, że aktualizacja uniemożliwia korzystanie ze smartwatcha. Nie jest to pierwsza wpadka Apple związana z uaktualnieniem oprogramowania.

Na problem skarżą się użytkownicy Apple Watch Series 2. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez MacRumors, po dokonaniu aktualizacji, na wyświetlaczu zegarka pojawia się wykrzyknik sygnalizujący błąd oraz link do strony wsparcia firmy Apple.

„Niewielka liczba użytkowników Apple Watch doświadczyła problemów podczas instalacji watchOS 3.1.1. Na wszelki wypadek wycofaliśmy tę aktualizację oprogramowania. Każdy klient, którego urządzenie przestało poprawnie działać, powinien skontaktować się z AppleCare, ale nie jest wymagane żadne działanie, jeśli aktualizacja zainstaluje się pomyślnie. Pracujemy nad łatką dla najnowszej wersji oprogramowania” – powiedziało Apple w oficjalnym oświadczeniu.

Na stronie Apple najwyższa obecnie wersja watchOS jest oznaczona numerem 3.1.

Uceglanie urządzeń Apple przez nowe aktualizacje zdarzało się już wcześniej. Tego roku właściciele iPadów nie mieli łatwo – premiery iOS 9.3 i iOS 10 potrafiły unieruchomić te urządzenia nawet na kilka dni.

źródło: macrumors dzięki cnet

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona