Animal Crossing New Horizons

Animal Crossing New Horizons z prezentem na święta – nową aktualizacją

Zgodnie z zapowiedziami, Nintendo zaprezentowało właśnie kolejną darmową aktualizację do Animal Crossing New Horizons, która dodaje m.in. nowe atrakcje na koniec listopada i grudnia. Ale nie tylko na wydarzeniach poprzestano, bo do gry trafi jeszcze trochę nowości.

Dynie, dynie, dynie

Nie ukrywam, że wraz z częścią graczy, miałem nadzieję na rozwinięcie upraw, ażeby zająć się czymś więcej niż dyniami. Wcześniejsze plotki nie sprawdziły się jednak – przynajmniej nie na ten moment. Wciąż za to wykorzystamy dynie jeszcze w innym celu, a to w związku z przybyciem Franklina – światowej klasy kucharza.

Poza nowymi wydarzeniami w najnowszej aktualizacji Animal Crossing New Horizons, gracze otrzymają nowe fryzury czy reakcje, a także długo oczekiwaną funkcję z zapisami gry. Szczegółom przyjrzymy się poniżej.

Chyba to mamy na myśli mówiąc – „magia świąt”

Przede wszystkim nowa aktualizacja do Animal Crossing New Horizons dostarczy nam dwa nowe wydarzenia. Pierwszym jest Święto Dziękczynienia, które odbędzie się 26 listopada i wiążę się z przybyciem Franklina, wraz z którym (i z użyciem wcześniej zebranych dyń) przygotujemy ucztę.

Drugim, przypadającym na 24 grudnia jest Toy Day (przypominające Boże Narodzenie), podczas którego zaobserwujemy liczne ozdoby świąteczne i pomożemy reniferowi Jingle’owi w roznoszeniu świątecznych prezentów.

Oprócz tego, do automatu w grze trafią nowe reakcje i sześć nowych fryzur. Po raz pierwszy nasza postać będzie mogła usiąść nad rzeką i odpocząć albo poćwiczyć w domu (na zwiastunie powyżej jest nawet kryptoreklama ring fit). Wśród fryzur z kolei znajdują się chociażby dredy czy afro.

Natomiast u Tom Nooka otrzymamy możliwość rozszerzenia składu w naszym domu aż do 2400 przedmiotów.

Animal Crossing New Horizons z opcją przenoszenia zapisów

Wraz z wejściem aktualizacji, gracze otrzymają funkcję przenoszenia zapisów z jednego systemu Nintendo Switch na drugi.

Innymi, pomniejszymi nowościami są:

  • możliwość odwiedzenia losowej wyspy podczas snu, co wcześniej odbywało się wyłącznie za użyciem kodu;
  • kolejne połączenie z Animal Crossing Pocket Camp, które doda do New Horizons tamtejszy model smartfona;
  • sezonowe przedmioty dostępne już od 1 grudnia 2020 roku.
Animal Crossing New Horizons

Na drugą część stycznia 2021 roku zaplanowano kolejną darmową aktualizację. Ta, o której dziś mówimy, zadebiutuje już jutro – 19 listopada 2020 roku.

Zobacz również: