Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS - Tabletowo.pl
Ważne

Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS

Tabletowo.pl Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS Aplikacje Nowości

Pamiętacie ile dotychczas Rovio wydało mobilnych edycji „wściekłych ptaków” i jesteście w stanie je wymienić z pamięci? Spróbujemy? Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio, Angry Birds Space… o którejś zapomniałam? Do ich grona, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dołącza dziś najnowszy tytuł fińskiego studia: Angry Birds Star Wars.

Najnowszy tytuł Rovio charakteryzuje się przede wszystkim nowymi bohaterami, z których każdy ma jakieś moce (poza podstawowym). Możemy korzystać z laserów, mieczy świetlnych, ptaka, który rozpada się na kawałki i wielu więcej.

Plansze zostały rozmieszczone na różnych planetach znanych z Gwiezdnych wojen. I tak, wędrujemy przez Tatoonie, Death Star, Path of the Jedi, a wkrótce gra zostanie zaktualizowana również o Hoth. Po osiągnięciu odpowiedniej ilości gwiazdek z podstawowych poziomów, otwiera się możliwość zagrania w kolejne – bonusowe, których jest jedenaście.

Gra Angry Birds Star Wars jest dostępna na Androida i iOS (linki do sklepów z aplikacjami):
– Android: darmowa, płatna – HD: 2,99 dolarów,
– iOS: iPhone – 0,99 dolarów, iPad – 2,99 dolarów.

Gra jest dostępna również na komputery Mac, pecety, Windows 8 i smartfony z Windows Phone.

Poniżej gameplay i trailer Angry Birds Star Wars:

Tabletowo.pl Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Angry Birds Star Wars już są. Gwiezdne ptaki atakują Androida i iOS Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona