Ważne

100 milionów pobrań Angry Birds Space

angry birds space 100 milionów pobrań

Najprostsze pomysły zawsze są najlepsze? Wiele na to wskazuje. Studio Rovio tworząc pierwszą odsłonę “wściekłych ptaków” raczej na pewno nie przewidywało, że tytuł ten będzie się cieszył tak wielką popularnością. Z biegiem dni wszystko stało się jasne, a fani zaczęli oczekiwać czegoś więcej. Tym czymś, poza edycją “Seasons”, była wersja Angry Birds Space, która wniosła swego rodzaju świeżość do atakowania ptakami świń. Doceniło to mnóstwo ludzi na całym świecie. Gra została pobrana już ponad 100 milionów razy!

Fińscy deweloperzy podzielili się tą wspaniałą informacją na oficjalnym koncie Rovio na Twitterze. Warto przypomnieć, że 50 milionów pobrań studio świętowało po 35 dniach od premiery gry, natomiast setka stuknęła im po 76 dniach. Wow! Oczywiście mowa o wszystkich platformach, na które dostępny jest ten tytuł, a wśród nich oczywiście Android i iOS.

Takie sukcesy zawsze dają wielkiego kopa do kolejnego działania i niesamowicie motywują. Nic więc dziwnego, że Rovio pracuje nad kolejną grą. Tym razem będzie to Angry Birds Heikki, której premiera ma mieć miejsce 18 czerwca.

źródło

Komentarze

  • albert

    naprawde swietna gra. calkiem nowe podejscie do rzucania ptakami. polecam.

  • dred

    Ja tam wole klasyczne:-)

  • niektórzy wolą angry birds w wersji online http://angrybirdsonline.pl/

  • Kapitalny wpis i cały blog! Czekam na kolejny wpis.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona