Tablet z Androidem Oreo. Przygotujcie się na aktualizację Samsunga Galaxy Tab S3 | Tabletowo.pl

Tablet z Androidem Oreo. Przygotujcie się na aktualizację Samsunga Galaxy Tab S3

Dołącz do dyskusji 0

Tablety nie mają łatwego życia, jeśli chodzi o aktualizacje Androida. Cykl użytkowania tych urządzeń jest zwykle dłuższy niż telefonów, więc producenci dbają w pierwszej kolejności o klientów, których stracić jest najłatwiej – właścicieli smartfonów. Z tego samego powodu użytkownicy tabletów dłużej czekają na ewentualne aktualizacje systemu. Bywa, że czekanie popłaca – tak jak w wypadku Samsunga Galaxy Tab S3.

Android Oreo dla Samsunga Galaxy Tab S3 już rozgaszcza się na dyskach tabletów w Wielkiej Brytanii, zatem za jakiś czas informację o aktualizacji powinni zobaczyć również użytkownicy tych urządzeń w Polsce.

Numer kompilacji oprogramowania z wyższą wersją systemu to T820XXU1BRE2 i dystrybuowana jest ona wraz z kwietniowymi poprawkami bezpieczeństwa. Mieszkańcy Wysp mogą pobrać ją bezprzewodowo przez OTA.

Oreo w tablecie Samsunga powinno wprowadzić funkcje, które trafiły na smartfony Galaxy S8 i Galaxy Note 8. Użytkownicy tabletów potwierdzają, że Tab S3 wraz z updatem dostał wsparcie dla dźwięku Dolby Atmos, co może przydać się podczas kanapowego oglądania filmów na Netflixie.

Użytkownicy urządzeń Samsunga z Wielkiej Brytanii są w tym sezonie traktowani przez firmę priorytetowo – to właśnie tam najpierw trafiła aktualizacja do Androida Oreo dla Galaxy S7. Minie pewnie kilka tygodni zanim oprogramowanie trafi na inne rynki, choć nie powinno to już zająć zbyt dużo czasu. Mamy nadzieję, że każdy Galaxy Tab S3 będzie już działał na Androidzie 8.0, kiedy Koreańczycy zaprezentują kolejną generację tej serii tabletów.

Recenzja Samsunga Galaxy Tab S3 z rysikiem S Pen

źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona