Cierpliwość popłaca – Android Oreo trafia na Samsunga Galaxy Note 8 | Tabletowo.pl

Cierpliwość popłaca – Android Oreo trafia na Samsunga Galaxy Note 8

Dołącz do dyskusji 0

100% ludzi, którzy są właścicielami androidowych smartfonów innych niż Pixele, zgodni są co do jednej rzeczy: aktualizacje systemu dzielą się na takie, które przychodzą późno i na takie, które przychodzą jeszcze później. Jak jest z Androidem Oreo na Samsunga Galaxy Note 8? Cóż, to trzeci model Samsunga, któremu udostępniono nową wersję oprogramowania od Google, więc chyba nie jest źle.

Przypomnijmy, że Androidem Oreo cieszą się już posiadacze Samsungów Galaxy S8 i S8+Upgrade z Nougata do wyższej wersji systemu otrzymują teraz Note’y 8 z wolnej dystrybucji.

Paczka instalacyjna ma prawie 1500 MB, więc na czas pobierania aktualizacji może lepiej przycupnąć gdzieś w okolicy dobrego Wi-Fi, zamiast zasysać pliki przez sieć mobilną. Wraz z Androidem Oreo, na Galaxy Note 8 wyląduje wyższa wersja nakładki Samsunga – Experience 9.0. O jej możliwościach pisał Krzysiek w tym artykule, przy okazji sprawdzania działania Galaxy S8 po aktualizacji do Androida 8.0.

Gdybyście chcieli przyjrzeć się bliżej liście wszystkich zmian, zerknijcie na poniższe screeny. Sporo tego, więc nie ma sensu przepisywać:

Poprawki zabezpieczeń systemu datowane są na 1 marca, więc pachną jeszcze świeżością.

Co prawda Note 8 jest aktualizowany miesiąc po Galaxy S8 i S8+, ale chyba nie jest to zbyt odległy termin. Mogło być gorzej ;)

Porównanie: Huawei Mate 10 Pro vs Samsung Galaxy Note 8

dzięki za zrzuty ekranu i info, Krzysiek i Łukasz!
na zdjęciu tytułowym jest Galaxy S8, ale kto tam się zorientuje

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona