Android Jelly Bean potwierdzony - figura już stoi przed kampusem Google - Tabletowo.pl

Android Jelly Bean potwierdzony – figura już stoi przed kampusem Google

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android Jelly Bean potwierdzony - figura już stoi przed kampusem Google Nowości

Niby nic, a tak to się zaczęło… W takie właśnie słowa można ubrać to, co stało się dziś przed kampusem Google w Mountain View. To tam właśnie rozpoczęła się era nowej wersji systemu operacyjnego – Android Jelly Bean. Przed siedzibą internetowego giganta stanęła charakterystyczna figura, co ostatecznie potwierdziło, że kolejna odsłona systemu będzie się właśnie tak nazywała.

Pierwsze plotki o Androidzie Jelly Bean pojawiły się już dość dawno, bowiem podczas targów MWC 2012 w Barcelonie. Wtedy to, na obszernym stoisku Androida (które bardzo mile wspominamy – prawda, Jarek? ;)) można było zasmakować żelków-fasolek. Później kilka razy w sieci pojawiały się kolejne nieoficjalne spekulacje dotyczące tej nazwy, aż w końcu kilka dni temu przeciekło zdjęcie tabletu Google (Google Nexus Tablet, Google Asus Nexus, Asus Nexus 7?) wraz z prawdopodobnymi parametrami technicznymi. Dziś koncern z Mountain View oficjalnie potwierdził, że następca Androida Ice Cream Sandwich będzie nosił nazwę Android Jelly Bean. Najprawdopodobniej będzie to wersja 4.1 (nie 5.0).

Premiera systemu Android Jelly Bean, a także tabletu Google, będzie miała miejsce podczas konferencji Google I/O 2012 rozpoczynającej się już jutro, tj. 27. czerwca. Gdy tylko zostaną ujawnione jakiekolwiek informacje na ich temat – na pewno się nimi z Wami podzielimy.

Wydarzenie będzie można śledzić na żywo w internecie na tej stronie (początek 27. czerwca o 18.30 czasu polskiego).

źródło, zdjęcie

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona