Ważne

Zdjęcie zrobione tabletem Asus Nexus 7 trafiło do sieci

asus nexus 7

Wszystkie osoby, które uważnie śledzą to, co dzieje się na rynku nowych technologii, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie wydarzenie rozpocznie się 27 czerwca. Tego właśnie dnia ruszy konferencja Google I/O, podczas której światło dzienne ma ujrzeć pierwszy tablet brandowany logo GoogleGoogle Nexus Tablet, Google Asus Nexus, a może… po prostu, Asus Nexus 7.

Dziś do sieci trafiło pierwsze zdjęcie wykonane aparatem umieszczonym w tablecie Google (powyżej). Wrzucone zostało do serwisu Picasa, gdzie mamy dostęp do najważniejszych informacji o zdjęciu – łącznie z nazwą urządzenia, którym zostało zrobione (poniżej). Przy fotce tej znajduje się adnotacja „Asus Nexus 7” – dla nas bardzo istotna. Oczywiście wszelkie metadane można łatwo sfałszować, przez co należy je traktować z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej osoba, która wrzuciła zdjęcie do sieci – Somit Bh – w swoich kręgach ma znajomych związanych z Google.

asus nexus 7

Jakiś czas temu jeden z przedstawicieli Asusa zdradził, że tablet Google faktycznie ma pochodzić z fabryk tajwańskiego producenta, a jego premiera ma mieć miejsce pod koniec czerwca. Czekamy z niecierpliwością na konferencję Google I/O, podczas której poznamy wszelkie szczegóły dotyczące tego urządzenia.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona