Android Ice Cream Sandwich dla Lenovo ThinkPad Tablet w Q2 2012 - Tabletowo.pl

Android Ice Cream Sandwich dla Lenovo ThinkPad Tablet w Q2 2012

Tabletowo.pl Android Ice Cream Sandwich dla Lenovo ThinkPad Tablet w Q2 2012 Nowości

Styczeń powoli dobiega końca, a wciąż posiadacze niewielu tabletów internetowych mieli możliwość zaktualizowania ich do najnowszej wersji Androida, Ice Cream Sandwich. Dotychczas zaszczyt ten spotkał właścicieli Asusa Eee Pad Transformer Prime i Motoroli Xoom. Ale pozostali nie mają się co załamywać, bo producenci zapowiedzieli nadchodzącą „lodową kanapkę”. Wśród szczęśliwców są posiadacze Sony Tablet S i Sony Tablet P, Asusa Eee Pad Transformer i Asusa Eee Pad Slider, tabletów Samsunga czy HTC Flyer, a spodziewamy się, że Android 4.0 zagości także Acerze Iconia Tab A500 i Iconia Tab A100. Dziś dowiedzieliśmy się, że Lenovo ThinkPad Tablet dostanie Ice Cream Sandwich w drugim kwartale 2012 roku (czyli najpóźniej w czerwcu).

Lenovo ThinkPad Tablet to urządzenie wprowadzone do sprzedaży w lipcu ubiegłego roku, skierowane do przedsiębiorców (w przeciwieństwie do innej serii tabletów firmy, IdeaPad – swoją drogą, te też powinny dostać Androida 4.0, choć na ten temat nie ma na razie żadnych informacji) – tym bardziej cieszy fakt, że firma nie zlekceważyła swoich odbiorców.

Warto przypomnieć jego parametry techniczne – został wyposażony w 10,1-calowy ekran 1280 x 800 pikseli, procesor Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, 1GB RAM, aGPS, slot kart microSD, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, wyjście miniHDMI, kamerkę 2 Mpix oraz akumulator mający pracować przez maksymalnie osiem godzin. Jego cena, według Ceneo, zaczyna się od 1812 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona