Android 6.0 Marshmallow dla OnePlus coraz bliżej | Tabletowo.pl

Android 6.0 Marshmallow dla OnePlus coraz bliżej

Dołącz do dyskusji 0

Niemal każdy producent udostępnił listy urządzeń, które otrzymają Androida 6.0 Marshmallow. Dziś na stronie firmy OnePlus pojawiła się informacja na temat udostępnienia tej aktualizacji na jej smartfony.

Niektóre urządzenia Samsunga otrzymają Marshmallowa w grudniu, LG dla swojego flagowego modelu G4 już udostępniło aktualizację, więc ta informacja może być mało satysfakcjonująca dla użytkowników OnePlus. Oczywiście otrzymają oni najnowszą wersję systemu od Google, ale nie tak wcześnie, jak wcześniej przypuszczano.

Pojawiła się bowiem informacja, że OxygenOS, który gości zarówno w OnePlus One, jak i tegorocznym OnePlus 2, zostanie zaktualizowany dopiero na początku przyszłego roku. Nie podano dokładnej daty – wiadomo jedynie, że będzie to miało miejsce w pierwszym kwartale.

Na chwilę obecną nie wiemy również, czy aktualizacja wniesie jakieś większe zmiany do systemu, czy będą to jedynie lekkie poprawki i funkcje dodane do nowej wersji systemu przez Google.

Źródło: pocketnow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona