Ważne

OnePlus One 2 – 500 dolarów, zaskakująca specyfikacja i większa dostępność?

OnePlus One to dla wielu osób urządzenie idealne, a możliwość zakupu tylko dla ludzi z zaproszeniami jeszcze bardziej podkręcała jego wyjątkowość. Zdecydowanie Chińczycy postawili sobie wysoko poprzeczkę i teraz będą musieli jej sprostać w nowym produkcie. Pisaliśmy już o tym, że OnePlus One 2 może zostać zapowiedziany na początku przyszłego roku, ale teraz do sieci trafiło trochę więcej informacji oraz kilka wizualizacji jego możliwego wyglądu.

Zacznijmy od tego, że nowy zabójca flagowych urządzeń innych firm ma być jeszcze bardziej wyjątkowy, ponieważ będzie dostępnych więcej możliwości modyfikacji jego wyglądu za sprawą unikalnych obudów. Poza tym oczywiście ma temu towarzyszyć bardzo mocna specyfikacja, która, jak donoszą anonimowi informatorzy, ma zaskoczyć kupujących. Nie wiadomo co to dokładnie znaczy, ale zapewne możemy się spodziewać najmocniejszych dostępnych na rynku podzespołów.

OnePlus-Two-concepts 1

Jednak najważniejsza w tym wypadku jest cena i ma ona nie być wyższa niż 500 dolarów. Nadal będzie to mniej niż topowa konkurencja, ale nie wiadomo jak będzie ze sposobem jego sprzedaży i z dostępnością. Podobno OnePlus chce poprawić również te elementy, ale na razie są to tylko niepotwierdzone przecieki więc ciężko oceniać jak będzie w rzeczywistości.

OnePlus One to jest pewien fenomen na rynku, ale jeśli firma nie powtórzy jego sukcesu w kolejnym modelu, to wszyscy szybko o nim zapomną. Jaki według Was powinien być ten smartfon, żeby odnieść sukces na rynku?

Zdjęcia umieszczone we wpisie to na razie tylko koncepty OnePlus One 2, ale prezentują się niezwykle ciekawie:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona