Android 5.0 Lollipop dla tabletów Nexus 7 (2012 i 2013) i Nexus 10 z WiFi już 3 listopada? - Tabletowo.pl

Android 5.0 Lollipop dla tabletów Nexus 7 (2012 i 2013) i Nexus 10 z WiFi już 3 listopada?

Dołącz do dyskusji 0

Wiemy już, że w ciągu najbliższych miesięcy (najprawdopodobniej trzech) pierwsze urządzenia Sony, HTC, Motoroli, Samsunga i NVIDII (Shield Tablet) otrzymają aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Jasne jest jednak, że dużo wcześniej możliwość korzystania z najnowszej wersji systemu Google dostaną użytkownicy sprzętu z serii Nexus. Kiedy?

Póki co oficjalna data wydania Androida 5.0 dla Nexusów nie została ujawniona. Podane zostały jedynie urządzenia, które takowej mogą się spodziewać. Są to: Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2012 i 2013) i Nexus 10. Ale oficjalne źródła oficjalnymi, a plotki plotkami.

Ze źródeł portalu AndroidCentral dowiadujemy się, że data wypuszczenia najnowszej odsłony Androida dla Nexusów jest już znana. Według nich aktualizacja zostanie udostępniona 3 listopada. Wtedy swoje urządzenia będą mogli zaktualizować posiadacze urządzeń z WiFi: Nexusa 7 (2012 i 2013) i Nexusa 10.

Co z Nexusem 4, Nexusem 5, Nexusem 7 3G i Nexusem 7 2013 LTE? Z informacji ze źródła wynika, że ich użytkownicy będą musieli poczekać chwilę dłużej, najprawdopodobniej do końca listopada. Wszystko przez wzgląd na potrzebę dostosowania oprogramowania do urządzeń wykorzystujących sieci komórkowe.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona