Android 4.3 dla Galaxy Note 2 prawdopodobnie pod koniec roku - Tabletowo.pl

Android 4.3 dla Galaxy Note 2 prawdopodobnie pod koniec roku

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.3 dla Galaxy Note 2 prawdopodobnie pod koniec roku Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Podczas targów IFA 2013 w Berlinie wiele mówiło się o aktualizacjach urządzeń Samsunga. Dowiedzieliśmy się wtedy, że nowszej wersji Androida mogą się spodziewać, już od października, ostatnie smartfony koreańskiego koncernu: Galaxy S3 i Galaxy S4. Na temat Galaxy Note 2 chodziły różne słuchy. Na szczęście wiele wskazuje na to, że także i to urządzenie otrzyma aktualizację.

Jak wynika z najnowszych informacji, Samsung rozpoczął testowanie Androida 4.3 dla Galaxy Note 2. Jego udostępnianie ma się rozpocząć pod koniec bieżącego roku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi sugerują, że będzie to przełom listopada i grudnia.

Użytkownicy Galaxy S4 mają się cieszyć z aktualizacji do Androida 4.3 w październiku, natomiast posiadacze Galaxy S3 mają otrzymać tą wersję systemu na przełomie października i listopada.

Warto przypomnieć, że dotychczas niewiele urządzeń może się poszczycić działaniem pod kontrolą najnowszej odsłony mobilnego systemu operacyjnego Google. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim produkty z serii Nexus oraz Samsunga Galaxy S4 Google Play Edition i Galaxy Note 3. A już niebawem powinniśmy poznać kolejną wersję Androida – 4.4 KitKat.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona