Android 4.2.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 WiFi (P5110) wreszcie jest. I pewnie na tej wersji systemu wsparcie się skończy… | Tabletowo.pl

Android 4.2.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 WiFi (P5110) wreszcie jest. I pewnie na tej wersji systemu wsparcie się skończy…

Dołącz do dyskusji 0
tabletu Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Podczas gdy niektórzy już cieszą się z możliwości smakowania najnowszej wersji systemu operacyjnego Android czyli 4.4 KitKat, pozostali w dalszym ciągu, z wielką (nie)cierpliwością wyczekują i wypatrują nadejścia aktualizacji do poprzednich edycji. Tak też jest w przypadku użytkowników Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 w wersji WiFi, który po dłuższym czasie wreszcie otrzymał Androida 4.2.2 Jelly Bean.

Słowa „wreszcie” użyłam nie bez powodu. Otóż sęk w tym, że tą samą wersję systemu, koreański koncern udostępnił posiadaczom modelu Galaxy Tab 2 10.1, ale w edycji z 3G, już na początku września. Model z WiFi musiał spokojnie poczekać na swoją kolej ponad dwa miesiące.

Mimo wszystko sam fakt, że takowa aktualizacja jest wypuszczana, bardzo cieszy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że Galaxy Tab 2 10.1 do najmłodszych tabletów nie należy – jego premiera miała miejsce na początku 2012 roku (wkrótce miną dwa lata). Trudno więc nie odnieść wrażenia, że na wypuszczeniu Androida 4.2.2 Samsung zakończy oficjalne wspieranie urządzenia. Oczywiście póki co są to wyłącznie tylko moje domysły, ale mogą okazać się bardzo trafne.

Wracając do sedna: aktualizacja dla Galaxy Tab 2 10.1 w pierwszej kolejności trafiła w ręce użytkowników egzemplarzy w Niemczech. Wkrótce powinna pojawić się również na naszych produktach. A jeśli nie chcecie czekać na ten moment, zawsze pozostaje Wam ręczne wgranie aktualizacji, którą znajdziecie na stronie SamMobile.

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona