Ważne

Samsung rozpoczął aktualizowanie Galaxy Tab 2 10.1 (3G P5100) do Androida 4.2.2 Jelly Bean

Każdy lubi, jak jego sprzęt zakupiony kilka miesięcy wstecz, otrzymuje aktualizacje oprogramowania do nowszych wersji. W pierwszej połowie sierpnia z Androida 4.2.2 Jelly Bean z najnowszej dostępnej na tamtą chwilę edycji googlowskiej platformy mobilnej (aktualnie jest już Android 4.3) cieszyli się pierwsi użytkownicy tabletu Galaxy Tab 2 7.0 (P3110 – WiFi). Dziś przyszła pora na większego brata modelu, Samsunga Galaxy Tab 2 10.1. Warto przypomnieć, że prezentacja obu sprzętów miała miejsce na MWC 2012 w Barcelonie, natomiast ich polska premiera – na początku czerwca ubiegłego roku. Mimo tego, że na rynku są dostępne już od ponad roku, wciąż wspierane są przez producenta.

Jak poinformował nas Czytelnik Tabletowo.pl, Sebastian, koreański koncern rozpoczął aktualizowanie tabletu Samsung Galaxy Tab 2 10.1 w wersji P5100 (3G). Aktualnie „androidowymi żelkami” zajadają się posiadacze produktu we Francji, jednak – jak to zawsze w przypadku Samsunga bywa – oprogramowanie jest dostępne na stronie SamMobile w zakładce Firmware.

Nie wiadomo kiedy aktualizacja dotrze do Polski, więc jeśli jesteście niecierpliwi, możecie na własną rękę zainstalować nowszą wersję oprogramowania za pomocą programu Odin. Oczywiście wszelkie modyfikacje wykonujecie na własną odpowiedzialność.

Dzięki Sebastian za info! ;)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona