Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 już w Polsce - Tabletowo.pl

Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 już w Polsce

Tabletowo.pl Android 4.1 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 już w Polsce Nowości Samsung

Wczoraj odbył się event Samsunga z racji polskiej premiery aparatu Galaxy Camera. Zorganizowany był z rozmachem – celebryci, TVN, a nawet sam prezes koreańskiego koncernu – zawitali na wieczornej imprezie, której atmosferę można było lekko poczuć obserwując streaming na YouTube (szkoda, że Samsung tak późno poinformował, że takowy w ogóle będzie…). Był to dobry dzień dla tego producenta. Model Galaxy Camera zrobił niezłe wrażenie na uczestnikach konferencji, a to tylko jedna ze składowych tego „dobrego dnia”. Okazuje się bowiem, że posiadacze tabletu Galaxy Note 10.1 wreszcie mogą zaktualizować swoje produkty do Androida 4.1 Jelly Bean.

Miesiąc  temu Samsung rozpoczął proces aktualizacji wspomnianego modelu do „żelki” – na pierwszy ogień poszły Niemcy. Już wtedy część jego użytkowników w Polsce notowała możliwość zasmakowania nowej wersji googlowskiej platformy, a to dlatego, że urządzenia sprzedawane w jednym ze sklepów pochodziły właśnie z niemieckiej dystrybucji. Dziś przyszła pora na aktualizację do Androida 4.1 Jelly Bean dla Galaxy Note 10.1 z typowo polskiej dystrybucji.

Jeśli Wasze urządzenia nie poinformowały automatycznie o dostępności aktualizacji, zajrzyjcie do ustawień, bowiem jest spore prawdopodobieństwo, że Jelly Bean już tam na Was czeka!

A, i jeszcze jedno – uprzedzając ewentualne pytania o polską premierę Nexus 10. Rozmawiałam w tej sprawie z Samsungiem i, niestety, nie mam dobrych wieści – na razie wciąż nic nie wiadomo…

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona