Android 4.1.1 dla Modecom FreeTab 9702 IPS X2 udostępniony - Tabletowo.pl

Android 4.1.1 dla Modecom FreeTab 9702 IPS X2 udostępniony

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.1.1 dla Modecom FreeTab 9702 IPS X2 udostępniony Nowości

Jeśli jesteście posiadaczami tabletu Modecom FreeTab 9702 IPS X2 na pewno ucieszy Was wiadomość, którą mam do przekazania. Otóż na stronie internetowej firmy pojawiła się dziś paczka z aktualizacją oprogramowania urządzenia do Androida 4.1.1 Jelly Bean. Jeśli więc macie ochotę, możecie już teraz zasmakować finalnej wersji „żelki”.

Modecom już od dłuższego czasu pracował nad zoptymalizowaniem Jelly Bean pod swój tablet, o czym mogliście przeczytać w recenzji FreeTab 9702 IPS X2 napisanej przez Jarka i tekście mówiącym o wrażeniach z użytkowania tegoż modelu ponad miesiąc. Cały czas była mowa o rozwojowej wersji oprogramowania, która zawierała mniej lub bardziej irytujące błędy. Dziś wydana została oficjalna, finalna wersja systemu, która powinna być pozbawiona wszelkich bugów. Czy tak jest – zapewne dowiemy się niebawem od użytkowników tabletu, którzy zdecydują się na aktualizację.

Aktualizację systemu do wersji Android 4.1.1 dla Modecom FreeTab 9702 IPS X2 znajdziecie na stronie producenta w zakładce Wsparcie. A jeśli jesteście ciekawi jak urządzenie sprawdza się w rzeczywistości – zajrzyjcie do recenzji tabletu.

Dzięki Tomasz za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona