Android 3.2 dla Acera Iconia Tab A500 w październiku - Tabletowo.pl

Android 3.2 dla Acera Iconia Tab A500 w październiku

Tabletowo.pl Android 3.2 dla Acera Iconia Tab A500 w październiku Nowości

Posiadaczu Acera Iconia Tab A500, z niecierpliwością wyczekujesz aktualizacji systemu Android do wersji 3.2 Honeycomb? Jeśli tak, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Po wielu miesiącach od pierwotnie ogłoszanego terminu rozpoczęcia procesu update do najnowszej wersji platformy, w końcu niebawem wystartuje – także w naszym kraju. Info jest bardzo wiarygodne, gdyż pochodzi bezpośrednio od polskiego oddziału Acera.

Dotychczas było jedno wielkie zamieszanie z aktualizacją Androida 3.2 dla modeli Iconia Tab A500. Początkowo planowano jej wydanie pod koniec sierpnia, później przesuwano na połowę września… Teraz wiemy już, że update Androida, z którego już sporo wcześniej mogli się cieszyć posiadacze A501 (czyli modelu z 3G), dla tabletu Acer Iconia Tab A500 będzie dostępny w październiku.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że w Hiszpanii aktualizacja Androida do 3.2 Honeycomb dla tabletu Acera jest już dostępna – info podesłane przez naszego czytelnika – dzięki Wojtek!

Listę usprawnień i nowości, które przynosi Android 3.2 Honeycomb, możecie znaleźć  w tym wpisie.

źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona