Among Us Nowa Mapa The Airship

Jeszcze w tym miesiącu do Among Us trafi nowa zawartość, w tym duża mapa

Niepozorne Among Us w zeszłym roku zaskarbiło sobie serca milionów graczy. Gra ta zadebiutowała już w 2018 roku, ale dopiero dwa lata później zyskała ogromną popularność na całym świecie. Z miesiąca na miesiąc liczba graczy Among Us jednak spada, lecz zbliżająca się aktualizacja może to zmienić.

Nowa mapa w Among Us – The Airship

Już 31 marca 2021 roku, za sprawą aktualizacji, do Among Us zawita w pełni darmowy dodatek, który wprowadzi niemało nowej zawartości. Całość skupi się na dodaniu do gry nowej mapy – The Airship, jednak gracze mogą liczyć również na sporo świeżej zawartości w postaci nowych mechanik czy zadań.

Akcja The Airship – jak łatwo można się domyślić – będzie dziać się na ogromnym i wielopiętrowym statku powietrznym. Jest to czwarta i zarazem największa nowa mapa do Among Us, która może w końcu przynieść oczekiwany przez graczy powiew świeżości.

I są na to duże szanse, bo oprócz nowej lokacji, w grze znajdziemy również nowe zadania, a także nowe mechaniki, takie jak chociażby uznanie drabin. Ciekawym urozmaiceniem może być też system wyboru pokoju, w którym chcemy rozpocząć rozgrywkę. Podstawowe zasady rozgrywki z grubsza się jednak nie zmieniły – nadal mamy tu do czynienia z wariacją gry towarzyskiej mafia, która świetnie się sprawdza wraz ze znajomymi.

Zwiastun aktualizacji The Airship trafił do sieci już pod koniec 2020 roku, ale – jak widać – na samą nową mapę przyszło nam trochę poczekać. Czy było warto? Tego dowiemy się już niebawem.

W Among Us możecie obecnie zagrać na PC, urządzeniach z system Android i iOS, a także konsoli Nintendo Switch. W niedalekiej przyszłości gra trafi również na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.